دبیر کمیته تربیت بدنی کلانشهرهای کشور از برگزاری هفتمین دوره مسابقات کشتی کلانشهرهای کشور در روزهای 13 و 14مهرماه جاری خبر داد.

به گزارش «خبرآنلاین» از خراسان رضوی و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مسعود پوریان در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: هفتمین دوره مسابقات کشتی کلان شهرهای کشور، روزهای 13 و 14مهرماه جاری در سالن وحدت و به صورت صبح و عصر برگزار می‌شود.
وی افزود: این مسابقات با حضور 90ورزشکار از شهرداری 9 کلانشهر کشور و در 8 وزن برگزار می‌گردد.
مدیر تربیت بدنی شهرداری مشهد تصریح کرد: 5وزن مسابقات را پرسنل شهرداری‌های کلانشهرها و فرزندان آنها تشکیل می‌دهند و هر تیم اجازه دارد 3گشتی‌گیر خود را به صورت آزاد از مجموعه بیرون از شهرداری به شرط عدم عضویت در تیم ملی و یا قهرمانی در مسابقات آسیایی و جهانی انتخاب نماید.
پوریان با اشاره به اینکه 9سال است به عنوان دبیر کمیته تربیت بدنی کلان‌شهرهای کشور مشغول فعالیت می‌باشد، ادامه داد: از سال 86 تاکنون، 17نشست در کلانشهرها برگزار کرده‌ایم که حاصل این نشست‌ها، افزایش برگزاری مسابقات در سه رشته ورزشی قبل از سال 86 به 12رشته آقایان و 5رشته بانوان بوده است.
وی ضمن اعلام تعداد مسابقات برگزار شده طی 9سال گذشته را 53دوره و اضافه کرد: در سال جاری بیشترین تعداد دوره مسابقات ورزشی یعنی 13دوره در کلانشهرها برگزار می‌شود.
مدیر تربیت بدنی شهرداری مشهد در ادامه گفت: ما به دنبال حرفه‌ای گری نیستیم و نمی‌خواهیم هزینه به شهرداری تحمیل کنیم بلکه در صدد هستیم تا شرایطی برای پذیرایی بهتر از زائران و مسافران به وجود بیاوریم.
پوریان گفت: برای خدمت‌رسانی بهتر به 25میلیون زائر، باید پرسنل شهرداری شرایط جسمی مناسبی داشته باشند که ورزش یکی از ضرورت‌ها برای رسیدن به این هدف است.
وی افزود: بعد از گرفتن تست سلامت از تعدادی همکاران، پایگاه سلامت را برای داشتن همکارانی سلامت راه‌اندازی نمودیم که در مدت دو سال فعالیت این مرکز، تست سلامت دوره‌ای از همکاران گرفته می‌شود.
دبیر کمیته تربیت بدنی کلانشهرهای کشور عنوان کرد: ارتقای سلامت همکاران به جامعه و شهروندان منتقل می‌شود.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 464588

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =