نقشه راه مناطق 12 گانه شهرداری کرج باید در مسیر شهروند مداری و رفع نیازها و مشکلات شهر و شهروندان باشد و شورای اسلامی شهر در این مسیر خطیر همراهی و حمایت های لازم را داشته و خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دبیر دوم شورای اسلامی شهر کرج این مطلب را در بازدید از منطقه 7 شهرداری این کلانشهر مطرح و تصریح کرد: به واسطه اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در حوزه های عمرانی، خدماتی، دینی، فرهنگی، ورزشی و اجتماعی، مرکز استان البرز در شرایط کنونی به کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است و مسئولان ارشد استانی و شهرستانی نیز بر ادامه این روند تاکید دارند.
فاطمه آجرلو، هدف از این بازدید را عمل به وظایف نمایندگی در بُعد نظارتی و اطلاع از کم و کیف خدمات رسانی به شهروندان و ساکنین منطقه 7 شهرداری کرج اعلام کرد و افزود: اعضای شورای اسلامی شهر برای اطلاع دقیق تر از نیازها، مشکلات و کاستی های موجود و برقراری ارتباط موثرتر با مدیران شهری و شهروندان، نیاز به بازدید میدانی مستمر از محلات و مناطق 12 گانه این کلانشهر دارند که خوشبختانه تداوم این بازدیدها به عمران و آبادانی مضاعف شهرمان منتهی شده است.
این مسئول شهری از پروژه های بازگشایی ادامه بلوار مطهری، احداث پارک بهارستان، نصب پل عابرپیاده در انتهای خیابان پیروزی و سه راه رجایی شهر، انجام عملیات عمرانی در بلوار انرژی اتمی، انجام عملیات ترمیم روکش و آسفالت معابر اصلی و فرعی، جدولگذاری و پیاده رو سازی در معابر اولویت دار و بازسازی و ساماندهی پارک نرگس به عنوان اهم فعالیت های صورت گرفته و در دست اقدام منطقه 7 شهرداری کرج یاد کرد و مجموعا عملکرد علیرضا کیان مدیر منطقه و سایر معاونین و همکاران وی را سازنده و مفید ارزیابی کرد.
به گفته وی، برغم اقدامات صورت گرفته در راستای تامین رفاه حال همشهریان، کاستی ها و مشکلاتی نیز در سطح منطقه به ویژه در حوزه روان سازی ترافیک، رشد سرانه فضای سبز، افزایش سرانه های رفاهی، انجام پروژه های مشارکتی و ارتقاء سیما و منظر شهری به چشم می خورد که رفع آنها با برنامه ریزی و حمایت ویژه پارلمان شهری دور از ذهن نیست.
دبیر دوم شورای اسلامی شهر کرج در ادامه از تعریض و آزادسازی ادامه بلوار شهید مطهری که با انجام عملیات زیرسازی، خاکبرداری، آسفالت ریزی و جدولگذاری همراه بوده است به عنوان اقدامی جهادی و همسو با تامین نیازهای شهروندان یاد کرد و خواستار تسریع در احداث و تکمیل آن شد.
مدیر منطقه 7 شهرداری کرج نیز در این بازدید با اشاره به توسعه خدمات عمرانی و رفاهی در سطح این منطقه بیان کرد: مدیران شهری نسبت به مطالبات و نیازهای مردم بی‌تفاوت نبوده و در راستای مرتفع شدن خواسته های آنها برنامه های ویژه ای را در دستور کار خواهیم داشت.
علیرضا کیان با تقدیر از حضور عضو شورای اسلامی شهر کرج در این منطقه و توجه ویژه نسبت به مطالبات و نیازهای شهر و شهروندان، آن را نشانگر روحیه مردمی نمایندگان مردم دانست و گفت: ادامه احداث بلوار شهید مطهری نیز هم اکنون در حال انجام است و نیروهای معاونت فنی و عمرانی، تلاش خود را برای اجرای هر چه سریع تر طرح صورت می دهند.

کد خبر 465775

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =