ایسنا نوشت:در روزهای ابتدایی پاییز امسال بار دیگر نرخ ها دستخوش تغییر شوند و از 410 هزار تومان این بار به 450 هزار تومان هزینه برای هر ساعت پرواز برسند.

چند ماه پس از بالا بردن شهریه کلاس های آموزش خلبانی از سوی چند موسسه فعال در این حوزه، با وجود اعتراضات قبلی بار دیگر هزینه حضور در این کلاس ها افزایش یافته و تقبل آن برای بسیاری از دانشجویان غیر قابل تحمل شده است.

 در بهار امسال موسسات فعال در عرصه تربیت خلبان با افزایش 40 هزار تومانی شهریه برای هر ساعت پرواز صدای اعتراض دانشجویان بلند کردند و با طرحی ناگهانی حضور در این کلاس ها را از 370 هزار تومان به 410 هزار تومان افزایش دادند.

هرچند پس از این اتفاق اعتراض ها باعث شد قول هایی مبنی بر کاهش دوباره نرخ ها داده شود اما این امر نیز اتفاق نیفتاد تا در روزهای ابتدایی پاییز امسال بار دیگر نرخ ها دستخوش تغییر شوند و از 410 هزار تومان این بار به 450 هزار تومان هزینه برای هر ساعت پرواز برسند.

این افزایش نرخ ها باعث شد دانشجویان خلبانی دست به دامان عابدزاده رییس سازمان هواپیمایی کشوری شوند و وی نیز این نامه را به خداکرمی معاون امور هوانوردی خود ارجاع دهد.

در این نامه  دانشجویان از معاون آخوندی خواسته اند با توجه به قرار گرفتن در فضای پس از تحریم و البته ثابت ماندن نرخ سوخت در ماه های گذشته در مقابل این افزایش نرخ ها بایستد در غیر این صورت امکان ادامه دوره برای بسیاری از این دانشجویان وجود نخواهد داشت. باید دید آیا سازمان هواپیمایی به این موضوع واکنشی جدی نشان می دهد یا دانشجویان خلبانی باید بار دیگر خود را با نرخ های جدید وفق دهند.

3535

 

 

کد خبر 466463

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • امین RO ۱۳:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
  16 0
  بنده هم دانشجوی خلبانی هستم،بله این گرانی های پی در پی ما رو هم از زندگی هم از درس انداخته
 • رضا A1 ۰۵:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
  14 0
  لعنت به روسا و مديران عامل اين دو آموزشگاه بي در و پيكر كه هيچ قصدي جز سودجويي و بازي با آينده دانشجويان خلباني ندارند.