گروه ناظری در راه بازگشت به تهران تصادف کرد / نوازنده‌ها آسیب دیدند

برنا نوشت: گروه « ناگفته ها» ناظری بامداد امروز ، 18 مهرماه سال 1394 در مسیر بازگشت از قزوین به تهران دچار سانحه تصادف شدند.

 دراین حادثه 3 نوازنده و عوامل گروه مجروح شدند.شهریار نظری نوازنده دف که در زمان حادثه راننده بود از ناحیه دست دچار آسیب دیدگی شد.

به گفته نگار حسینی مشاور رسانه ای کنسرت های شهرام و حافظ ناظری که خود از سرنشینان خودرو سانحه دیده بود ، دیگر سرنشینان پدرام فریوسفی نوازنده ویلون و بابک غسالی نوازنده عود بودند.

وی در مورد چگونگی رخ دادن این حادثه گفت : «ساعت 3 و نیم بامداد بود ، پس از پایان کنسرت ، اعضای گروه سوار بر خودروها از قزوین به سمت تهران حرکت کردند ، در جاده قزوین-کرج ناگهان زاپاس یکی از خودروهای عبوری وسط جاده افتاد، این خودروی به سرعت دور شد، اما رها شدن زاپاس در اتوبان باعث شد تا کنترل خودرو از دست راننده خارج شود و در پی آن حادثه رخ داد.»

نگارحسینی که خود نیز در این حادثه دچار جراحت شده است چنین ادامه داد : چهار عضو گروه مجروح و شهریار نظری دچار آسیب دیدگی از ناحیه دست شد که بعد از انتقال به بیمارستان تحت درمان پزشکی قرار گرفتند.

وی تاکید کرد در زمان تصادف ، شهرام و حافظ ناظری سوار برخودروهای دیگر گروه بودند که خوشبختانه دچارجراحت نشده‌اند و در کمک و انتقال مجروحان به بیمارستان کمک بسزایی داشتند.

گفتنی است، حسینی در این گفت و گو با رد کامل اسلحه کشی در کنسرت کرمانشاه این گروه گفت : «به هیچ عنوان چنین حادثه رخ نداد و شایعه است ، اجرای مراسم در کرمانشاه در آرامش تمام بود ، حتی در پایان کنسرت جشن امضا داشتیم .

ادامه اجراهای ناگفته های ناظری ها پس از ماه محرم خواهد بود و امید است تا آن زمان بهبود کامل برای اعضای گروه حاصل شود .

5757

کد خبر 466503

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 6
 • بی نام A1 ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
  37
  مرگ بر آل سعود
  • بی نام IR ۱۴:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
   9
   آخه آل سعود چه ربطی به این خبر داره؟خخخخخخخ