احمد فاضلیان به همراه دادستان مرکز استان و تعدادی از معاونین خود با حضور در مقر فرماندهی انتظامی استان البرز هفته نیروی انتظامی را به کامرانی صالح و همکاران وی تبریک گفتند.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین البرز و به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان البرز احمد فاضلیان به همراه حاجی رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، لقمان کیاپاشا معاون رئیس کل و رئیس شوراهای حل اختلاف استان، سید مرتضی میرغفاری مدیر حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان، سید محمد قنادزاده تفتی معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج و فرید نجف‌نیا مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان با سردار بخشعلی کامرانی صالح فرمانده انتظامی استان دیدار کردند و هفته نیروی انتظامی را به وی و همکارانش تبریک گفتند.
در این دیدار که در آخرین روز هفته نیروی انتظامی انجام شد فاضلیان با اشاره به ارتباط مستمر و سازنده بین نیروی انتظامی، دستگاه قضایی و دستگاه‌های اجرایی استان البرز اظهار داشت: همه در تلاش هستند تا استان جایگاه مطلوبی را در شاخص‌های مختلف توسعه و امنیت داشته باشد.
وی افزود: امیدواریم با همت همه دستگاه‌های استان بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که همه دلسوزان بتوانند برای برطرف کردن محرومیت‌ها اقدامات موثر و پایداری را انجام دهند.
عالی‌ترین مقام قضایی استان سطح تعاملات بین دستگاه قضایی و انتظامی استان را مطلوب توصیف کرد و اظهار داشت: تشکیل کارگروه مشترک قضایی و انتظامی بستر مناسبی برای توسعه همکاری‌های فی مابین در آینده خواهد بود.
وی در ادامه بر ضرورت تشکیل واحد ابلاغ دادگستری کرج و انجام امور ابلاغ توسط ماموران نیروی انتظامی تاکید و از فرماندهی انتظامی استان درخواست کرد به فوریت نسبت به معرفی کادر آموزش دیده برای آغاز به کار این واحد اقدامات لازم را انجام دهند.
فرماندهی انتظامی استان نیز در این دیدار ارتباط و تعامل نیروی انتظامی با دستگاه قضایی استان را بسیار مناسب ارزیابی کرد و امنیت شکل گرفته با این تعامل را با توجه شرایط خاص استان مطلوب دانست.

کد خبر 466543

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =