استاندار سمنان در هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت کشور ما از کمپین هایی که در داخل ایجاد می شود ضربه می خورد

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین ؛ محمد وکیلی با اعلام این خبر گفت ، تمامی دستگاه های دولتی باید کمک کنند و دست به دست هم دهند تا اینگونه کمپین ها را از بین ببرند که با ایجاد این کمپین ها واحد های تولیدی و کارگران زحمتکش ضربه می خورند.
بالاترین مقام اجرایی استان با بیان اینکه بسته دوم حمایتی برای رونق اقتصادی و خروج از رکود توسط دولت تدبیر و امید ارائه گردیده است افزود در این شرایط حساس کنونی همگی باید در جهت تحقق اهداف این بسته و حمایت از تولید و رونق اقتصادی کشور تلاش کنیم.
استاندار سمنان اظهار داشت برگزاری اینگونه جلسات در جهت تسهیل و رفع موانع تولید بسیار موثر است و تمامی دستگاه های اجرایی باید در بحث حمایت از تولید و رتق و فتق مشکلات واحدهای تولیدی تلاش و همت کنند.
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان نیز در این جلسه به بیان گزارش مختصری از شش جلسه قبلی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید پرداخت.
بهروز اسودی با شاره به مصوبات جلسات قبلی کارگروه اذعان داشت طی شش جلسه قبلی کارگروه ، مشکلات و مسایل حدود 70 واحد تولیدی و صنعتی بررسی که 160 مصوبه در جهت رفع موانع و مشکلات موجود تصویب گردید.
دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید افزود از این 160 مصوبه ، 75 مصوبه مربوط به مور بانکی و تسهیلات ، 24 مصوبه مربوط به امور زیرساختی ، 13 مصوبه امور مالیاتی ، 14 مصوبه مربوط به تأمین اجتماعی و مابقی امور سرمایه گذاری و تولید می باشد.
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان در پایان ضمن تشکر از تمامی دستگاه های اجرایی در جهت اجرای مصوبات کارگروه اظهار داشت از تعداد 160 مصوبه شش جلسه قبلی ، 18 درصد مصوبات اجرایی و 64 درصد نیز در دست اقدام می باشد.

کد خبر 469620

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =