خراسان نوشت:جوان شیطان صفتی که دختربچه ۸ ساله‌ای را در سرویس بهداشتی مدرسه روستا به قتل رسانده و طلاهای او را نیز سرقت کرده بود در حالی به بازسازی صحنه جنایت هولناک خود در حضور قاضی ویژه قتل عمد پرداخت که اهالی روستا با تجمع در اطراف مدرسه خواستار اجرای مجازات وی در ملاء عام شدند.

متهم ۲۱ ساله این پرونده جنایی که توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به روستایی در ۷۰ کیلومتری مشهد (محل وقوع قتل) هدایت شده بود با دستور قاضی سیدجواد حسینی مقابل دوربین قوه قضاییه قرار گرفت تا جزئیات قتل دختر ۸ ساله را شرح دهد.

او گفت: آن روز عصر حدود ساعت ۵ بعدازظهر بود که دیدم دختر ۸ ساله در حالی که شال زرد رنگی به سر دارد با پای پیاده به طرف منزلشان حرکت می‌کند. یک لحظه وسوسه‌های شیطانی به سراغم آمد که در همین حال دخترک را صدا زدم و از او خواستم دنبالم بیاید که کاری با او دارم! آن دختر هم که مرا می‌شناخت بدون هیچ حرفی دنبالم به راه افتاد. من به طرف مدرسه روستاحرکت کردم و او را از دیوار کوتاه مدرسه به سوی سرویس بهداشتی کشاندم. آن جا یک تخته موکت کهنه پهن بود. وقتی دخترک متوجه منظورم شد فقط اشک می ر‌یخت اما من توجهی به ناله‌های او نکردم و...

متهم ۲۱ ساله در ادامه اعترافاتش افزود: سپس از «م» خواستم تا گوشواره‌های طلایش را بیرون بیاورد و به من بدهد اما او دستانش را روی گوش‌هایش قرار داد و گفت: اگر گوشواره‌هایم را بگیری ماجرا را به مادرم می‌گویم. ولی گوش من بدهکار این حرف‌ها نبود. وقتی با مقاومت او روبه‌رو شدم در یک حالت جنون آمیز گلویش را فشار دادم و سپس شال زرد رنگ او را دور گردنش پیچیدم تا خفه شد و روی زمین افتاد. در این هنگام گوشواره‌هایش را سرقت کردم و در فلزی سرویس بهداشتی را نیز با نخ بستم و از محل فرار کردم. وقتی به منزلم رسیدم برای آن که همسرم متوجه موضوع نشود گوشواره‌های طلا را زیر فرش پنهان کردم و به داخل روستا رفتم. دیدم اهالی محل به دنبال دختر گم شده می‌گردند که من هم همراه آن‌ها شدم و با صحنه سازی اهالی را به طرف مدرسه کشاندم.

هوا تاریک شده بود که من به همراه پسرعمه‌ام وارد مدرسه شدیم. در این لحظه من با باز کردن نخی که به در سرویس بهداشتی بسته بودم فریاد زدم که او اینجاست و بدین ترتیب پیکر بی‌جان «م» را بیرون آوردم که با تجمع اهالی در محل مذکور، پلیس نیز در جریان قرار گرفت و دقایقی بعد وقتی شما (قاضی ویژه قتل عمد) به من مشکوک شدید چاره‌ای جز اعتراف ندیدم.


سابقه خبر
اواخر مرداد جسد دختر بچه ۸ ساله‌ای که مورد آزار وحشیانه قرار گرفته بود در یکی از روستاهای اطراف مشهد کشف شد و بدین ترتیب بررسی‌های قضایی توسط قاضی ویژه قتل عمد با حضور در محل وقوع جنایت آغاز و مشخص شد دخترک با استفاده از یک رشته شال خفه شده است. در این هنگام خونسردی جوانی که جسد را پیدا کرده بود، ظن قاضی حسینی را برانگیخت و دستور بازجویی از جوان ۲۱ ساله را صادر کرد. دقایقی بعد این جوان در پاسگاه انتظامی آبروان و در حضور قاضی ویژه قتل عمد پرده از راز این قتل هولناک برداشت.

17302

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 470062

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 13
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۰۵:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
  22 1
  طفلکی دختره . لعنت به این ادم که از حیوون پست تره. من نمی فهمم این که زن داشته
 • بی نام A1 ۰۶:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
  10 1
  باید اعدام بشه . حیوون وحشی
 • با نام A1 ۰۶:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
  6 1
  قوانین قضایی ایران یا ایالات متحده ، مگه فرقی هم داره؟مگه میشه از اعدام چنین مجرمی گذشت؟؟؟
 • بی نام A1 ۰۶:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
  5 0
  خدا لعنتش کنه. یی صفت وحشی. آخه دخترک معصوم به چه گناهی کشته شد؟ اول صبحی اشک منو در آورد. فقط اعدام در ملا عام
 • نامدار IR ۰۷:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
  7 0
  بغض گلوم رو گرفته،اصلا نميدونم چي بايد بگم،چطور يه نفر ميتونه انقدر پست باشه؟
 • نیما IR ۰۷:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
  5 0
  بی شرف ................ این رو گفتم تا خبر آنلاین پیام منو درج کنه ..... وگرنه چیز دیگه ای می گفتم
 • بی نام RO ۰۷:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
  5 0
  بی شرف حیوون ...حکم مرگ این سگ یا سنگسار و یا بدتر از سنگسار
 • شاهین A1 ۰۷:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
  5 0
  باسلام..واقعا انصاف نیست نام حیوان براین موجود رذل گذاشت که کجاسراغ داریم حیوانی چنین عمل جنایتکارانه یی مرتکب بشه,چه برسه که بهش بگیم انسان اگر صدبار اعدام بشه و سوزانده بشه بازم کمه,اشد مجازات باید اعمال بشه,و انشالله دوزخ ابدی در انتطارش باشه.
 • زیبا IR ۰۷:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
  3 0
  واااااای خدا طفلی چه زجری کشیده این دختر... کاش یه اتفاقی یه معجزه ای بشه این چیزا رو نبینیم و نشنویم... ظاهرا رشته کار از دست رفته متاسفانه
 • بی نام IR ۰۸:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
  3 1
  پیشنهاد می کنم ای جانوار و دیگر گناهکاران کودک را در یک قفس شیشه ای برای مدت نامحدود وسط یکی از میادین مشهد قرار بدن و در کنارش تابلوی تخلفش را نصب کنند تا مثه باغ وحش در تمامی ساعات شبانه روز مردم به دیدنش برن.
 • بی نام IR ۰۸:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
  3 0
  اعدام حقشه اگر کمتر از این باشد ظلم بزرگی است این یک حیوان است و زمین باید پاک شود از لوث وجودشان
 • ایرانی IR ۰۹:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
  4 0
  انسان گاهی چقدر حیوان میشه
 • بی نام IR ۱۵:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
  7 0
  خدا به داد پدر ومادرش برسد جوانک قاتل زن هم داشته