فاجعه جدیدی در پرسپولیس و فوتبال کشور رخ داده است. شکایت یک پیشکسوت سابق پرسپولیس از دوست قدیمی خود که با شلاق خوردن او همراه بود.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین؛ دعواي افشين پيرواني و ضيا عربشاهي به چند سال پيش برمي‌گردد. آن زمان كه پيرواني و درخشان وارد مجادله كلامي شده بودند، ضيا در حمايت از درخشان خطاب به پيرواني گفت آن زمان كه تو فرق بيسكويت و نان بربري را نمي‌دانستي، درخشان ستاره پرسپوليس بود و احترامش واجب است.افشين پيرواني وكيل گرفت و از عربشاهي شكايت كرد. قاضي هم بعد از چند جلسه بررسي، بابت اهانت عربشاهي به پيرواني، حكم صادر كرد؛ 50 ضربه شلاق!

وقتي عصر ديروز خبر رسيد ضيا عربشاهي به 50 ضربه شلاق محكوم شده و اعلام كرده حاضر نيست اين شلاق را بخرد و اصرار دارد حكم در حضور پيرواني اجرا شود، با افشين پيرواني تماس گرفتيم و از او پرسيديم آيا واقعاً راضي است پيشكسوت پرسپوليس به خاطر شكايت او شلاق بخورد؟!

مدير تيم ملي در پاسخ به پرسش خبر آنلاین گفت: «اين پرونده‌اي كه شما مي‌گوييد سال قبل بسته شد! سال قبل با ضيا و همسر ايشان صحبت كردم و گفتم من به آقا ضيا ارادت دارم و رضايت مي‌دهم. ايشان حرفي عليه من زده بود و من هم شكايت كردم اما بعد از اينكه قانون ايشان را محكوم كرد، به احترام كسوت عربشاهي رضايت دادم و از نظر من اين پرونده بسته است. به وكيلم گفتم ديگر اين پرونده را پيگيري نكند. حالا هم اگر لازم باشد، باز براي اعلام رضايت به دادگاه مي‌روم.»

بعد از گفت‌وگو با افشين پيرواني با ضيا عربشاهي تماس گرفتيم تا به او خبر خوش بدهيم اما در كمال تعجب ضيا عربشاهي مدعي شد روز دوشنبه حكم اجرا شده و شلاق‌ها را هم خورده است!

عربشاهي به خبر آنلاین گفت: «قصد حرف زدن نداشتم و به همكاران شما هم نگفته بودم حكم اجرا شده اما حالا كه پيرواني حرف از بخشش مي‌زند، بد نيست ايشان بداند اين حكم دوشنبه اجرا شد.» عربشاهي مدعي شد: «روز دوشنبه براي اجراي حكم رفتم. به من گفتند مي‌تواني 50 ضربه شلاق را بخري و اين حكم به تشخيص قاضي قابل تبديل به جريمه نقدي است اما گفتم قصد خريد شلاق‌ها را ندارم و لطفاً افشين پيرواني و وكيل او را هم صدا كنيد، بيايند و شاهد اجراي حكم باشند؛ شايد پيرواني با ديدن شلاق خوردن من دلش خنك شود. گفتند براي شما زشت است شلاق بخوريد اما خودم اصرار كردم حكم اجرا شود. مأمور اجراي حكم هم عرق مي‌ريخت و شلاق مي‌زد... الان هم يك برگه‌اي دارم كه روي آن نوشته حكم اجرا شد، تازه پيرواني يادش افتاده رضايت بدهد؟ هيچ نيازي به رضايت ايشان ندارم. شلاق را خوردم و شلاق خوردن پيشكسوت پرسپوليس هم به آبروريزي‌هاي اين باشگاه اضافه شد. الان كه شلاق خورده‌ام، كوتاه نمي‌آيم و كاري مي‌كنم پيرواني از فوتبال برود.»

اما افشين پيرواني باور ندارد عربشاهي شلاق خورده باشد. پيرواني به خبر آنلاین گفت: «بعيد مي‌دانم چنين اتفاقي افتاده باشد چون من يك سال پيش از پيگيري اين پرونده صرف‌نظر كردم.»

41257

کد خبر 470648

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 10
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 15
 • بی نام IR ۰۴:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۱
  34 3
  وای وای امان از تعصب
 • بی نام A1 ۰۵:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۱
  85 44
  چه تو این قضیه چه تو قضیه دایی و مایلی کهن اقایون توهین کردن و تهمت زدن بعد که مجازات شدن طلبکار شدن.اقای عربشاهی خوب توهین کردی باید مجازات شی؟لابد توقع داشتی توهین کنی هیچ کس هم هیچی بهت نگه؟اگه کسی به شما توهین کنه می ایستی نگاه می کنی و میگی متشکرم از توهینی که کردی؟یا همونجا ادبش می کنی یا اگه ادم خوبی باشی میری شکایت می کنی.چرا طلبکاری اقا ضیا حقت بوده
 • بی نام A1 ۰۵:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۱
  26 52
  خبرانلاین دیگه زیادی داری به این جریان گیر میدی. بسته دیگه
 • بی نام A1 ۰۵:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۱
  25 7
  پیگیری نکردن پرونده و رضایت دادن دو مقوله جدا از هم هست پیروانی و بحث های فوتبالی خندم می گیره
 • اشکان A1 ۰۵:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۱
  48 24
  چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است پیروانی اقا و اسطوره ادب وفرهنگ پرسپولیسه
 • المستور IR ۰۵:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۱
  80 43
  اذبیات گفتاری اقای ضیاعربشاهی نشان میدهد شلاق برای اصلاح کافی نبوده
 • وحيد ۰۵:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۱
  71 2
  لطفا خبرانلاين پيگيري اين موضوع را انجام بده تا ببينيم ايا واقعا عربشاهي شلاق خورده يا نه ممنون از پيگيري هاتون
 • بی نام EU ۰۵:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۱
  57 25
  چشم لنگیا روشن
 • بی نام IR ۰۵:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۱
  40 5
  مرده شور فوتبال ایران و همه آدم های بی ارزشش را ببرند. من یکی که با خودم عهد کرده ام که هر ورزشی را دنبال کنم جز فوتبال. الحمدالله والیبال و بسکتبال و دیگر رشته های ورزشی مون هم جذابتر شده و هم افتخار آفرین
 • مصطفی A1 ۱۹:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۳
  5 5
  حالا فوتبال ما اینقدر پاکه که جمله "فرق بیسکویت نان بربری نمیدونستی " شده توهین؟ یادمون نرفته که تماشاگرا و فوتبالیشتها در ورزشگاهها چه فحش های نازی ردوبدل کردند و میکنند. اقای پیروانی خجالت بکش.وی مملکت ما دیگه حرمت ریش سفید معنایی نداره