بخشی تازه به جشنواره تئاتر کودک و نوجوان افزوده شد

همه گونه‌های نمایشی همچون عروسکی، خیابانی و صحنه‌ای، می‌توانند متقاضی حضور در بخشِ تازه «تئاتر با اجرای کودکان و نوجوانان زیر ۱۸ سال» شوند که امسال به جشنواره فجر افزوده شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، براساس اعلام دبیرخانه بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، بخش «تئاتر با اجرای کودکان و نوجوانان زیر ۱۸ سال» به این رویداد نمایشی اضافه شد. 

«تئاتر با اجرای کودکان و نوجوانان زیر ۱۸ سال» از بخش‌های تازه بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان است که فرصتی به منظور دیده و ارزیابی شدن فعالیت معلمان، اساتید و کودکان و نوجوانانی که در تولید آثار نمایشی فعالیت دارند، ایجاد خواهد کرد. 

آخرین مهلت دریافت فیلم‌های این بخش، ۱۶ آذر است. بدیهی است عوامل اجرایی روی صحنه، همچون عروسک‌گردان، بازیگران باید در رده سنی زیر ١٨ سال باشند اما ممنوعیتی بابت سن و سال کارگردان، نویسنده و دیگر عوامل نمایش نیست و این امکان وجود دارد که این افراد حرفه‌ای نیز باشند. 

تمام گونه‌های نمایشی همچون عروسکی، خیابانی و صحنه‌ای که از اول مهر ١٣٩٨ تا پایان شهریور ۱۴۰۰ برای گروه سنی کودک و نوجوان تولید شده‌اند، در صورتی که حتی اجرای عمومی نداشته باشند، می‌توانند متقاضی شرکت در این بخش از جشنواره باشند.

بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، اسفند سال جاری در همدان برگزار می‌شود.

۵۷۵۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 472563

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =