دانشگاه علوم پزشکی هرگونه اظهارنظری در رابطه با مرگ جوان 24 ساله در روز عاشورا را تکذیب می‌کند

مدیر روابط عمومی علوم پزشکی قزوین گفت: علوم پزشکی هیچ گونه اظهارنظری در خصوص علت مرگ این جوان منتشر نکرده است و هر اظهارنظر حاشیه‌ای در این خصوص را تکذیب می‌کنیم.

به گزارش خبرآنلاین قزوین  ارداقیان، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در حاشیه کارگاه آموزشی خبرنگاران حوزه سلامت اظهار کرد: چندی پیش در روز عاشورای حسینی جوانی 24 ساله در حین عزاداری دچار ایست قلبی شد. 

وی در ادامه افزود: این جوان به همراه هیئت عزاداری سالار شهیدان در خیابان سلامگاه قزوین روبروی مسجد شهید ثالث به علت نارسایی قلبی دچار ایست قلبی شد.
ارداقیان اذعان کرد: با وقوع این حادثه اورژانس به این منطقه اعزام شد و کارهای اولیه اِحیا پیش از رسیدن به بیمارستان صورت گرفت؛ اما این جوان در مسیر انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.
وی با اشاره به شایعات منتشر شده از علت مرگ این جوان 24 ساله در رسانه‌ها تصریح کرد: علوم پزشکی هیچ گونه اظهارنظری در خصوص علت مرگ این جوان منتشر نکرده است و هر اظهارنظر حاشیه‌ای در این خصوص را تکذیب می‌کنیم.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین ادامه داد: در برخی از رسانه‌ها علت مرگ این جوان را فشار ناشی از حمل علَم در روز عاشورا عنوان کرده‌اند که این موضوع صحت ندارد.

کد خبر 473987

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =