قزوین؛ تنها نماینده ایران جهت شرکت در المپیاد جهانی رباتیک دانش آموزی قطر

دردیدار با استاندار مطرح شد: تیم لگوی آموزشی قزوین بعنوان تنها نماینده ایران جهت شرکت درالمپیاد جهانی رباتیک دانش آموزی عازم دوحه قطر می شود .

به گزارش خبرآنلاین قزوین به نقل از روابط عمومی استانداری قزوی مرتضی روزبه در دیدار تیم لگوی آموزشی قزوین نماینده ایران جهت شرکت در المپیاد جهانی رباتیک دانش آموزی( wro ) بیان داشت استاندار : تیم لگوی آموزشی قزوین افتخاری برای استان آفریدند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود: این تیم به نمایندگی از ایران عازم کشور قطربرای حضور در مسابقات جهانی رباتیک هستند که امید است رتبه های خوبی برای کشور در این المپیاد کسب شود.
استاندار با اشاره به هوش و استعاداد سرشار دانش آموزان برگزیده در این مسابقات بیان داشت: خداوند استعداد، توانمندی و هوش را در نهاد این دانش آموزان قرار داده و باید شرایطی فراهم کرد که به انسان هایی موفق و اثرگذار در جامعه تبدیل شوند
وی خاطرنشان کرد: شرط موفقیت در مقاطع بالاتر تداوم و استمرا تلاش و داشت پشتکار و تلاش مضاعف است که باید در دستور کار این افراد قرار بگیرد.
استاندار در ادامه دانش آموزان را به احترام به والدین و معلمان و انجام فرائض دینی توصیه کرد و بیان داشت: انتظار این است که برگزیدگان قدر والدین و معلمان خود را بدانند که سرمایه های ارزشمندی در زندگی هستند و قدرشناسی توصیه قران و خداوند بزرگ است .
وی گفت: همه موفقیت ها را باید ناشی از خداوند دانست و قدر شناسی از نعمت خداوند به این معنی است که قدمی برداریم و به سمت بهتر شدن حرکت کنیم
استاندار بیان کرد: کسب این افتخار فرصتی برای بهترین ها شدن است و سکویی است که می تواند این دانش آموزان را به نیروها و الگوهایی موثر در امروز و فردای جامعه تبدیل کند.
محمد صادق روزبه مدیر لگوی آموزشی قزوین در این جلسه با ارائه گزارشی بیان کرد: المپیاد جهانی رباتیک معتبر ترین مسابقات رباتیک دنیا در سطح و مقیاس دانش آموزی می باشد و قزوین نمایندگی انحصاری لگوی آموزشی دانمارک دارد که در سال جاری بعنوان تنها نماینده ایران در مسابقات جهانی رباتیک قطر شرکت خواهد کرد.
وی افزود: تیم لگوی آموزشی قزوین از سال 92 تا 94 رتبه اول کشوری را کسب کرده و از سال 94 جواز ورود به مسابقات جهانی را به دست آورده است و در این دوره از المپیاد جهانی رباتیک دانش آموزی 14 نفر از قزوین در این مسابقات شرکت می کنند .
مدیر لگوی آموزشی رباتیک قزوین تصریح کرد: در این دوره از مسابقات 58 کشور شرکت می کنند و زمان مسابقات 16 آبان لغایت 18 آبان در دوحه قطر می باشد که تیم لگوی قزوین با 14 نفر بعنوان تنها گروه نماینده ایران در این دوره از مسابقات شرکت خواهد کرد.

کد خبر 474381

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =