ایران نوشت:دو دوست که در ارابه شیطان به شکار زنان مسافر می‌پرداختند در جلسه تحقیق انگشت اتهام را به سوی یکدیگر گرفتند.

از اوایل سال جاری وقتی زن جوانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران پرده از سرنوشت شوم خود برداشت،  تیمی از اداره 16 پلیس آگاهی تحت نظر بازپرس مدیرروستا از شعبه 6 دادسرا برای دستگیری مردان شیطان‌صفت وارد عمل شدند.
این زن در بازجویی‌ها گفت: ساعت 10 شب گذشته از محل کار خود واقع در میدان هفت‌تیر خارج شدم و برای رفتن به سیدخندان سوار خودروی تیره رنگی شدم که تنها یک مسافر داشت و راننده هم پسر جوانی بود. هنوز چند قدمی نرفته بودیم که ناگهان راننده تغییر مسیر داد و وقتی من اعتراض کردم و خواستم خودرو را متوقف کنم مرد جوان دیگری که تصور می‌کردم مسافر است از صندلی جلو خودش را به صندلی عقب رساند و در حالی که گردنم را بشدت فشار می‌داد به گونه‌ای که مرگ را جلوی چشمانم می‌دیدم فریادزنان خواست سکوت کنم و کمک نخواهم. چاره‌ای جز تسلیم نداشتم. خودرو به سمت اتوبان همت تغییر مسیر داد و همزمان جوان خشن پس از کتک زدن من خواست تا در برابر نیت شومش مقاومت نکنم.
وی افزود: با گریه و التماس خواهش کردم تا دست از سرم بردارند اما آنها بی‌اعتنا بودند.
در همان حال حرکت خودرو، مرد شیطان‌صفت به سمت من حمله‌ور شد در حالی که باز گریه می‌کردم در گوشه خلوت و تاریکی من را از خودرو به بیرون پرتاب کردند و گریختند. در حالی که مأموران پلیس به تحقیق برای ردیابی دو مرد شیطان‌صفت دست زده بودند بازپرس جنایی با سناریوی مشابه دیگری مواجه شد که در آن زنان و دخترانی با سوار شدن به ارابه شیطان گرفتار سرنوشت تلخی شده بودند.
مأموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران وقتی با جرایم سریالی سیاه روبه‌رو شدند با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی توانستند ارابه شیطان را شناسایی کنند که متعلق به مرد سن و سال داری بود که مشخصاتش با دو سرنشین جوان همخوانی نداشت. در جریان تحقیقات پلیسی و قضایی مشخص شد که بیشتر اوقات خودروی تیره رنگ در اختیار پسر 25 ساله خانواده به نام فرهاد است که بارها به خاطر سرقت و موادمخدر به زندان افتاده است. مأموران بلافاصله فرهاد را در روز هفتم تیرماه در غرب تهران بازداشت کردند.
این پسر ابتدا ادعای بی‌گناهی کرد اما وقتی در برابر دو زن جوان قرار گرفت سر به زیر انداخت و جرم سیاه خود را به گردن گرفت و مشخص شد. وی به همراه دوستش سعید 21 ساله سوار بر خودروی پدرش با پرسه‌زنی در اوایل شب و در تاریکی هوا زنان مسافر را سوار کرده و آنان را پس از تهدید به قتل تسلیم خواسته‌های شوم خود قرار می‌دادند. با این افشاگری تلخ خیلی زود سعید نیز دستگیر شد. وی نیز پذیرفت در اقدامات سیاه دوستش وی را همراهی کرده است.
سرانجام این دو جوان شیطان‌صفت به ربودن 17 زن و دختر در پایتخت اعتراف کردند و گفتند که 8 نفر از آنان را تسلیم خواسته‌های شوم خود کرده‌اند.
صبح دیروز فرهاد و سعید در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغرزاده تحت محاکمه قرار گرفتند.
این دو جوان هوسران در بازجویی‌ها هر یک جرم را به گردن یکدیگر می‌انداختند. فرهاد به قاضی اصغرزاده و دو قاضی مستشار گفت که در زمان ربودن زنان مسافر،  وی رانندگی می‌کرد و هیچ دخالتی در اقدام سیاه دوستش نداشته است. سعید نیز با دروغگو خواندن همدستش گفت که وی راننده بوده و دخالتی در تعرض به زنان مسافر نداشته است.

 

17302

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 474706

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بي نام IR ۰۷:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
  1 0
  هر دو را اعدام كنيد تا درس عبرت بقيه شود.
 • بی نام IR ۰۷:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
  1 0
  هردوتاشون باید اعدام بشوند