بازیکنی که کروش او را خط زد به اردوی تیم امید دعوت شد

میلاد محمدی به اردوی تیم ملی فوتبال امید ملحق می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ روز گذشته و در حالی كه میلاد محمدی وسایلش را جمع كرده بود تا به اردوی تیم ملی امید برود، با او تماس گرفتند و گفتند كه به این اردو نرود. حالا محمد خاكپور سرمربی تیم ملی امید این بازیكن را به جمع بازیكنان خود فراخوانده است و محمدی باید خودش را به جمع امیدها در اردوی امارات برساند.
محمد خاكپور درمورد دعوت از محمدی می‌گوید: « ميلاد به عنوان يك بازيكن ارزشمند است كه مي تواند به تيم المپيك كمك شايانى كند. براى همين باتوجه به خروجش از ليست تيم ملى بزرگسالان او را به اردو دعوت كردم و اميدوارم هر چه زودتر به تيم ما اضافه شود.»

عليپور مدير رسانه اى تيم ملى اميد در خصوص تاريخ اعزام برخى بازيكنان به اردوى امارات اين تيم گفت: با تلاش كادر تيم اميد و همكارى ارگانهاى نظامى مشكل خروج احمد نوراللهى حل شده و مجوز خروج صبح يكشنبه صادر خواهدشد، همچنين ارسلان مطهرى كه بعلت عدم ثبت خروجش در سيستم رايانه اى امارات در سفر باشگاهيش با مشكل صدور ويزا مواجه شده بود با همكارى وزارت خارجه كشورمان و كنسولگرى امارت مشكل وى مرتفع و صبح يكشنبه ويزاى او صادر خواهد شد.
وى در ادامه در خصوص دعوت ميلاد محمدى به اردوى اين تيم پس از خط خوردن از تيم بزرگسالان اظهار داشت: براى اين بازيكن باتوجه به احتمال دعوتش ويزا گرفته بوديم اما پاسپورت او بدليل درخواست تيم ملى بزرگسالان تحويل سفارت گوام شده و اين سفارتخانه جمعه و شنبه تعطيل است طبيعتا صبح يكشنبه پاسپورت اورا خواهيم گرفت و ظهر همانروز نيز به امارات اعزام خواهد شد.
عليپور در خاتمه درخصوص على كريمى كه گفته مى شد به دليل مصدوميت اردوى امارات را از دست داده گفت:صبح شنبه على كريمى ام آر آى انجام خواهد داد و اگر مشكل جدى نداشته باشد، ظهر يكشنبه به همراه سه بازيكن ديگر(محمدى، مطهرى و نوراللهى) به اردوى امارات ملحق خواهد شد

43 43

کد خبر 475479

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =