تسنیم نوشت: حداد عادل گفت: متاسفانه این نگرانی وجود دارد که عده ای در داخل زمینه نفوذ را فراهم کنندو نباید بگذاریم دو دستگی در کشور باعث نفوذ آمریکایی ها و استکبار جهانی شود.

غلامعلی حداد عادل رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع نفوذ دشمن گفت: موضوع نفوذ آمریکا امروز باید در دستور کار همه مسئولان و مردم باشد زیرا آمریکایی ها با طراحی جدی به دنبال نفوذ هستند.

وی افزود: متاسفانه این نگرانی وجود دارد که عده ای در داخل زمینه نفوذ را فراهم کنند.

این نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری بارها موضوع نفوذ را بیان کرده اند نشان از آینده نگری ایشان دارد. امریکایی ها برنامه برای نفوذ دارند و باید در مقابل حربه دشمن بصیرت داشت.

حداد عادل تاکید کرد: ایران همواره مورد طمع آمریکایی ها بود و پس از انقلاب که دست امریکایی ها از منافع ایران قطع شد هر روز انها برنامه ای برای براندازی و نفوذ در ایران طراحی کرده اند و فتنه ها و توطئه های فراوانی در این مسیر ایجاد کردند.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امریکایی ها همواره سخن از تغییر تدریجی می کنند و این نشان از هدف آنها برای نفوذ است .

وی افزود: انقلاب اسلامی باعث شد آمریکایی ها در تحریم ایران بروند و این بر آنها خیلی سخت گذشته و حالا به بهانه های مختلف که یکی از آنها موضوع هسته ای بود می خواهند راه را برای ورود و نفوذ خود باز کنند و باید مراقب باشیم.

وی افزود: موضوع برجام تمام شده است و باید به فکر پسابرجام باشیم. نباید بگذاریم دو دستگی در کشور باعث نفوذ آمریکایی ها و استکبار جهانی شود.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: یکی از مهمترین شیوه های نفوذ فرهنگی است که می بینیم شبکه های ماهواره ای فارسی زبان روز به روز گسترش می یابد و به دنبال اهداف خود از طریق برنامه سازی در این کانال ها هستند.

وی افزود: در مقابله با نفوذ اقتصادی نیز هم مسئولان و هم مردم باید هوشیار باشند تا در پسابرجام دچار وابستگی به غربی ها نشویم. راه مقابله اقتصاد مقاومتی است.

17213

کد خبر 475854

برچسب‌ها