رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: اختصاص بخش ویژه ای به رسانه های دین و اندیشه در نمایشگاه مطبوعات، از سیاست های قابل تقدیر معاونت مطبوعاتی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد واعظی، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در جریان بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات با اشاره به استقبال قابل توجه مخاطبان از نمایشگاه امسال اظهار داشت: اجتماع رسانه‌های مختلف کشور، با گرایش‌های متنوع فکری و سیاست‌های مختلفی که هرکدام از آنها دنبال می‌کنند، در فضایی آرام و صمیمی استقبال از نمایشگاه را به دنبال داشته است.

وی افزود: نمایشگاه مطبوعات فرصتی است برای تبادل تجربه و خلاقیت و بروز ابتکاراتی که رسانه‌ها در ارائه محتوا و مطالب بکار گرفته‌اند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اختصاص بخش ویژه ای به رسانه های دین و اندیشه خاطرنشان کرد: یکی از سیاست های قابل تقدیر معاونت مطبوعاتی توجه ویژه به رسانه‌های دینی است که این امر در گسترش فرهنگ دینی جامعه موثر خواهد بود.

وی در ادامه با انتقاد از برخی بد اخلاقی ها در رسانه ها تصریح کرد: رعایت انصاف و امانت در عرصه خبر و رسانه اصلی است که بعضا برخی کج سلیقگی ها در این عرصه باعث آزردگی می شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین واعظی افزود: رسانه ها علاوه بر اطلاع رسانی، آموزش، و ارتقا سطح آگاهی جامعه نقش عمده‌ای درایجاد امید و اعتماد به نفس و ارائه تصویری شفاف و درست ازرویدادها به مخاطبان را عهده دارند.

وی همچنین خاطرنشان کرد:مردم سالاری دینی منهای رسانه های قوی و قابل اعتماد و متعهد به ارزش های اصیل انقلاب قابل تصور نیست.

۵۷۲۴۴

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 477548

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =