۰ نفر
۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۴

ایسنا نوشت: خبر منتشر شده درباره قتل یکی از قهرمانان پرورش اندام ایران تکذیب شد.

پس از انتشار مطالب و عکس‌هایی در مورد قتل یکی از قهرمانان پرورش اندام ایران در فضای مجازی، فدراسیون بدنسازی و پروش اندام ایران این موضوع را تکذیب کرد.

در خبر منتشرشده در برخی سایت‌ها آمده بود که «بابک محمدی»، یکی از قهرمانان پرورش اندام کشورمان به طرز دلخراشی به قتل رسیده است.

در این‌باره و پس از استعلام از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران، مشخص شد فردی به نام «بابک محمدی» جزو قهرمانان پرورش اندام نیست و عکس‌های فردی که در فضای مجازی متشر شده نیز مربوط به «علی اکبری» از قهرمانان پرورش اندام ایران است که خوشبختانه در سلامت کامل به‌سر می‌برد.

عکس دلخراشی هم که در این زمینه منتشر شده و در آن فردی با صورتی خون‌آلود و چاقویی در سر دیده می‌شود نیز مربوط به علی اکبری نیست و تنها یک تشابه ظاهری سبب انتشار این مطالب و عکس‌ها شده است.

رضا سلطانی - مدیر تیم‌های ملی فدراسیون بدنسازی و پرورش ایران - هم ضمن ابراز تأسف از انتشار چنین مطالبی در فضای مجازی، گفت: متأسفانه پس از انتشار این مطلب، اعضای خانواده پرورش اندام ایران دچار نگرانی شدند. این‌که چنین مطالب نادرستی منتشر می‌شود، واقعاً جای تأسف دارد.

او ادامه داد: فردی که عکسش در فضای مجازی منتشر شده، علی اکبری از قهرمانان پرورش اندام ایران است که در سلامت کامل به‌سر می‌برد و خود او هم از شنیدن این خبرها شوکه و ناراحت شده است.

۴۷۴۷

کد خبر 480359

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • مصطفی A1 ۰۶:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۹
  0
  خبرانلاین چه وضعشه یه بار تایید میکنی یک ساعت بعد تکذیب میکنی
 • بی نام IR ۰۸:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۹
  0
  یعنی عکس صحت نداره یک انسان قهرمان بودنش مهم نیست به قتل نرسیده ؟
 • بی نام A1 ۰۸:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۹
  0
  خدا را شکر که این خبر تکذیب شد واقعا ناراحت شده بودم
 • بی نام IR ۰۴:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
  0
  عاجزانه از شما در خواست می کنم فکری به حال باز شدن خودکار صفحه پیوند ها در سایتتان بکنید. واقعا عصبی کننده هست. هر خبر را که باز می کنی به صورت خودکار یک تب جدید باز شده و جالب اینکه فیلتر هم هست. بعد از بستن تب مجدد باز می شود
 • بی نام A1 ۱۱:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
  0
  آخه مگه مردم همینطوری مینویسن من که میگم بعضی از این اخبار از گور خود شخص برای تبلیغش خودش و روی زبون مردم انداختن خودشه