تسنیم نوشت: رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش‌وپرورش گفت:‌ روند مصاحبه علمی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی تا آخر هفته به پایان می‌رسد و پس از آن نتایج را به سازمان سنجش ارسال می‌کنیم تا نمرات نهایی مشخص و کار گزینش آغاز شود.

محمد حسین سلیمی جهرمی در پاسخ به این پرسش که نتایج نهایی پذیرش افراد در مرحله مصاحبه علمی آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش چه زمانی اعلام می‌شود؟ اظهار داشت:‌ روند مصاحبه علمی داوطلبان هنوز به پایان نرسیده و قرار است، استان‌ها تا پایان هفته جاری نتایج مصاحبه را برای ما ارسال کنند.

وی افزود:‌ پس از ارسال نتایج مصاحبه علمی از سوی استان‌ها، این نتایج را به سازمان سنجش ارائه خواهیم کرد تا این سازمان، نمره کلی هر فرد را براساس سهم 70 درصدی آزمون و سهم 30 درصدی مصاحبه علمی مشخص کند.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت:‌ سازمان سنجش نمرات 5 هزار پذیرفته شده نهایی در آزمون استخدامی را به ما ارائه می‌کند و پس از آن افراد را برای گزینش فرامی‌خوانیم.

سلیمی جهرمی تصریح کرد:‌ پس از اتمام فرآیند گزینش، پذیرفته شدگان نهایی در دوره آموزشی دانشگاه فرهنگیان حضور می‌یابند. این دوره آموزشی احتمالاً از نیمه آذر آغاز می‌شود. در پایان دوره، افراد پس از کسب گواهینامه معلمی از مهر 95 به دستگاه تعلیم و تربیت وارد می‌شوند.

۴۲۴۲

کد خبر 481102

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =