فرمانده انتظامی شهرستان بوئین‌زهرا استان قزوین: کشف بیش از 10 کیلوگرم تریاک در بوئین‌زهرا

فرمانده انتظامی شهرستان بوئین‌زهرا استان قزوین خبر داد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این شهرستان در یک اقدام اطلاعاتی موفق به کشف 10 کیلو و 700 گرم موادمخدر از نوع تریاک شدند

به گزارش خبرآنلاین قزوین فرمانده انتظامی شهرستان بوئین‌زهرا استان قزوین خبر داد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این شهرستان در یک اقدام اطلاعاتی موفق به کشف 10 کیلو و 700 گرم موادمخدر از نوع تریاک شدند.

سرهنگ رسول حسین آبادی اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این شهرستان در پی بررسی گزارشات مردمی از انتقال موادمخدر توسط یک دستگاه خودروی پراید اطمینان حاصل کردند.

وی افزود: این ماموران خودرو را که از مسیر ساوه به بوئین‌زهرا در حال تردد بود در محور ورودی این شهرستان متوقف کرده و با دستگیری راننده و سرنشین از داخل خودرو مقدار 10کیلو و 700گرم تریاک کشف کردند.

حسین‌آبادی با اشاره به اینکه شماره تلفن 110 به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در حوزه خرید و فروش موادمخدر است، تاکید کرد: شهرستان بوئین‌زهرا محل نا امنی برای قاچاقچیان موادمخدر خواهد بود و ماموران انتظامی شهرستان با جدیت تمام با اینگونه موارد برخورد خواهند کرد.

 

کد خبر 481890

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =