نماینده ولی‌فقیه در استان تغییرات استان در راستای تقویت دین باشد

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه قزوین تأکید کرد: ممکن است هر مسئول جدیدی در سیستم خود تغییراتی ایجاد کند اما باید دقت شود که تغییرات انجام‌شده در راستای تقویت دین باشد و دل مؤمنان، متدینان و پیروان اباعبدالله الحسین (ع) را شاد کند.

به گزارش خبرآنلاین قزوین آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در نشست مجمع نمایندگان استان قزوین که در دفتر امام‌جمعه برگزار می‌شود، وجود همدلی و همزبانی در بین مسئولان را ضروری دانست و با بیان این‌که همدلی بخشنامه‌ای محقق نمی‌شود اظهار کرد: باید بر اساس مبانی دین عمل شود تا همدلی محقق گردد.

وی تصریح کرد: پیوند میان مسئولان بافرهنگ امام حسین (ع) سبب شده شناخت آن‌ها از یکدیگر عمیق‌تر و آسان‌تر شود و قرآن، ائمه اطهار علیه‌السلام و اعتقادات دینی مایه‌های همدلی و همزبانی ما هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین تشریح کرد: امیدواریم مایه‌های عظیم معنوی که خداوند به ما عنایت فرموده و بین ما با آن‌ها پیوند برقرار کرده را داشته باشیم و جریانات حزبی و باندی نتوانند مبانی عمیق معنوی و اعتقادی را متلاشی کنند.

امام‌جمعه قزوین اضافه کرد: ممکن است هر مسئول جدیدی در سیستم خود تغییراتی ایجاد کند اما باید دقت شود که تغییرات انجام‌شده دل مؤمنان، متدینان و پیروان اباعبدالله الحسین (ع) را شاد کند و تغییرات در راستای تقویت دین باشد.

وی تأکید کرد: نباید بر اساس امیال و خواسته‌های آدم‌هایی که سیری‌ناپذیر هستند و همواره تلاش می‌کنند که میلشان در جامعه حاکم باشد و حاکمیت خدا را نمی‌خواهند، عمل کنیم زیرا این مسائل به جامعه آسیب وارد می‌کند.

آیت‌الله عابدینی با تأکید بر این‌که همه ما دوست داریم در مسیر آرمان‌ها و اهداف نظام جمهوری اسلامی حرکت کنیم، یادآور شد: اگر ما هم درجایی چیزی گفتیم که با آرمان‌های الهی ذره‌ای ناسازگاری دارد با صراحت تمام، حتی رسانه‌ای با ما مخالفت شود.

نماینده ولی‌فقیه خطاب به استاندار گفت: آن‌گونه که از شما تاکنون شنیده‌ایم خیلی به شما امیدواریم و ان شاءالله خداوند متعال این امید را روز به روز بیشتر کند.

فریدون همتی استاندار قزوین هم وجود همدلی و همزبانی را لازمه کار مسئولان دانست و اظهار کرد: امیدواریم با محوریت نماینده ولی‌فقیه در استان شاهد تقویت همدلی و همزبانی در این استان باشیم و برای تحقق این امر لازم است همه مسئولان از ایشان تبعیت کنند و کارها را با محوریت ایشان به‌پیش ببرند.

کد خبر 483094

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =