۰ نفر
۱۸ اسفند ۱۳۸۸ - ۰۶:۵۶

خبرگزاری رویترز یک نظرسنجی کرده که نتیجه‌اش این است: «هفتاد و چهار درصد مردم دنیا معتقدند که قطعاً جای زن در خانه نیست» یعنی یک‌چهارم مردم دنیا معتقدند جای زن‌ها در خانه است.

اساساً هیچ اهمیتی ندارد که یک‌چهارم مردم جهان این اعتقاد را دارند یا سه‌چهارم. در هر صورت دو نکته مهم درباره زنان وجود دارد. اول اینکه به هر حال زن‌ها در خانه نمی‌مانند و نکته دوم که کشف خودم است اینکه زن‌ها هرگز نمی‌میرند، آنها کشته می‌شوند. مثال ساده‌اش هم این است که شما در بین اقوام و آشنایان در سال‌های اخیر به مراسم ختم چند مرد رفته‌اید و چند زن؟ قطعاً مراسم ختم مردان چندین برابر بوده. حالا ببینید علت مرگ خانم‌ها چه بوده. در اغلب موارد آنها به مرگ طبیعی نمرده‌اند و اساساً مرگ مفاجات و فاجعه‌آمیزی دامنگیرشان شده.

قیصر! کجایی که...
قرار است نسخه جدید مستند «قیصر 40 سال بعد» به کارگردانی «مسعود نجفی» امروز در خانه هنرمندان نمایش داده شود.

من هیچ علاقه‌ای به «قیصر 40 سال بعد» ندارم. هرطور و از هر جهت که نگاه می‌کنم در اوضاع و احوال کنونی بیشتر نیازمند «قیصر 40 سال قبل» هستیم. به راستی که قیصر! کجایی که نامردا فاطی رو مورد آزار و اذیت قرار دادند و داش فرمونت رو کشتن!

سه تیتر
این سه تیتر را هم از «خبرآنلاین» بخوانید که به طور کلی مفرح ‌ذات است. خودتان هم یک طوری ربط اینها را پیدا کنید. به من ربطی ندارد!
- انتقاد خاتمی از برخی اظهارات دولتی‌ها. مگر تمدن اسلامی ساختمان است که با مهندسی به آن بیفزاییم؟
- روزنامه‌ رسالت: خاتمی لباس‌های موسوی و کروبی را در استخر دزدید.
- روبوسی و گفت‌وگوی کروبی با مرتضوی.

 

کد خبر 48362

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • جواد IR ۱۱:۵۷ - ۱۳۸۸/۱۲/۲۰
    0 1
    کاش شهرام را درتلویزیون ندیده بودم تا مطالبش بیشتر به دلم می نشست