سرپرست اداره‌کل تعزیرات حکومتی قزوین خبر داد محکومیت عامل قاچاق نوشابه‌های انرژی‌زا در قزوین

سرپرست اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق نوشابه‌‌های انرژی‌زا در استان خبر داد.

محمود احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین گفت: مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین هنگام گشت‌زنی و کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری، آن را متوقف کردند.

وی افزود: طی بازرسی مأموران، 700 قوطی نوشابه انرژی‌زا قاچاق کشف شد.

سرپرست اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان قزوین اضافه کرد: با گزارش مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد.

احمدی ادامه داد: با ارزیابی گمرک پرونده برای رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرایم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد.

این مسئول تصریح کرد: شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داد و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت 21 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

وی با اشاره به محکومیت یک واحد مرغ و ماهی‌فروشی در استان تصریح کرد: براساس گزارش شبکه بهداشت قزوین در زمان بازدید کارشناسان اداره بهداشت از یک واحد مرغ و ماهی‌فروشی پرونده‌ای مبنی بر عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تشکیل و به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارسال شد.

احمدی گفت: شعبه چهارم بدوی تعزیرات حکومتی با احضار متخلف و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داد و متخلف را به پرداخت 11 میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم کرد.

 

کد خبر 484386

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =