۰ نفر
۱۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۰

اتفاقات اخیر در خصوص باشگاه رئال مادرید کمی خنده دار شده است.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین؛ دنیس چریشف هافبک 25 ساله تیم رئال مادرید دیشب برای تیمش مقابل کادیس در جام حذفی به میدان رفت و گل هم زد. اما به قول طرفداران رئال کاش او بازی نمی کرد و گل هم نمی زد. کاش بازی را می باختند ولی اینگونه نمی شد. چون در آن صورت بازی برگشتی در کار بود. اما حالا با بازی کردن چریشف که سه کارته و محروم بوده، رئال مادرید در آستانه حذف از کوپا دل ری قرار گرفته است. در حالی که رای نهایی تا دقایقی دیگر اعلام می شود، نامه ای از سوی فدراسیون فوتبال اسپانیا منتشر شد که باشگاه رئال از محرومیت چریشف اطلاع داشته و او را بازی داده است. هر چقدر این موضوع برای طرفداران رئال آزار دهنده است انگار این اتفاق برای هافبک کهکشانی ها که از دیشب تا الان روی جلد روزنامه های دنیا بوده است، اصلا مهم نیست. چریشف لحظاتی قبل در اینستاگرام در حال لایک کردن فیلم های مربوط به بازی دیشب خود بود که این در نوع خود خنده دار و خیلی جالب به نظر می رسد. چریشف این فصل برای رئال 33 دقیقه در لالیگا و 56 دقیقه در کوپا دل ری بازی کرده است که همین 46 دقیقه تبدیل به دردسری بزرگ برای تیمش شده است.

جالب تر و خنده دار تر این است که رافا بنیتز در حذف شدنش تیمش از کوپا دل ری به دلیل مشابه سابقه داشته است. او زمان حضورش در والنسیا از 4 بازیکن در یک بازی جام حذفی استفاده کرد که پاسپورتی غیر از پاسپورت کشورهای عضو اتحادیه داشتند. در حالی که آن زمان فقط 3 بازیکن می توانستند با این شرایط به میدان بروند.

اتفاق به وجود آمده در بازي ديشب حتي باعث مسخره شدن دوباره رئال و هوادارانش توسط پيكه مدافع بارسا هم شد. پيكه پيش از اين هم بارها روي اعصاب رئالي رفته بود و اين بار از اين فرصت بهترين استفاده را كرد و در توئيتر خود به رئالي ها خنديد. علاوه بر اين روزنامه ماركا نيز امرود با اين تيتر به افتضاح رئالي ها پرداخته است : تن برنابئو در گور لرزيد.3:03:18 PMاتفاق به وجود آمده در بازي ديشب حتي باعث مسخره شدن دوباره رئال و هوادارانش توسط پيكه مدافع بارسا هم شد. پيكه پيش از اين هم بارها روي اعصاب رئالي رفته بود و اين بار از اين فرصت بهترين استفاده را كرد و در توئيتر خود به رئالي ها خنديد. علاوه بر اين روزنامه ماركا نيز امروز با اين تيتر به افتضاح رئالي ها پرداخته است : تن برنابئو در گور لرزيد. 

41257

کد خبر 484904

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =