۰ نفر
۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵
انتصابی تازه در سازمان سینمایی

​​​​​​هاشم میرزاخانی که پیش از این، مدیرعاملی موسسه تصویر شهر، انجمن سینمای جوانان ایران و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس را در کارنامه داشته است، سکان‌دار مدیریت موسسه سینما شهر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد خزاعی، رییس سازمان سینمایی، در حکمی، هاشم میرزاخانی را به سمت مدیرعامل موسسه سینما شهر منصوب کرد. 

متن این حکم به شرح زیر است:

«جناب آقای هاشم میرزاخانی/ نظر به تعهد، تخصص و تجربه، شما را به سمت مدیرعامل موسسه سینما شهر منصوب می‌نمایم.
حمایت از استانداردسازی و ارتقای فناوری تجهیزات سمعی و بصری سالن‌های سینما و نمایش و روزآمدسازی آن‌ها، حمایت از ارتقای فنی تولیدات سینمایی، تلاش برای ساخت سینماهای جدید و بازسازی سینماها، توجه به عدالت فرهنگی و رویکردهای حمایتی در استان‌ها و مناطق محروم، کمک به راهبری مدیریت توسعه زیرساخت‌های سینمایی، اقدام به حمایت، مساعدت و تلاش در راستای اهداف موسسه به منظور ایجاد، احیا و استمرار فعالیت صنعت سینمایی کشور به‌ویژه، در حوزه ساخت و احداث سالن‌های جدید نمایش و سینماها و ... از جمله مهم‌ترین ماموریت این موسسه در دوره جدید است.
امیدوارم با اتکال به خداوند متعال و در پرتو همکاری و تعامل با همه معاونت‌ها و ادارت کل سازمان سینمایی، نهادها و مراکز سینمایی و دستگاه‌های اجرایی کشور در مسیر  تجهیز، توسعه زیرساخت‌ها و ارتقای فناوری‌های نوین سینما و حمایت و کمک به سینماهای کشور موفق باشید.
همچنین، شایسته می‌دانم از تلاش‌ها و خدمات ۳۲ ساله مجید مسچی در عرصه توسعه سینمای کشور قدردانی نمایم.»

هاشم میرزاخانی، فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی از دانشکده صدا و سیماست که پیش از این، مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت مدیره موسسه تصویر شهر، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره انجمن سینمای جوانان ایران، مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگی هنری رسانه‌ای رزمندگان اسلام، مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و ...  بوده است. 

وی همچنین، دبیر هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، قائم‌مقام اجرایی بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر و دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران طی چهار دوره بوده است. 

۵۷۵۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 485176

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =