هاشم بیک زاده مدافع سابق تیم ملی که چند اردویی است در لیست کروش جایی ندارد، همچنان مدنظر کادر فنی ایران است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مربیان تیم ملی دوشنبه به تمرین صبا رفتند و علاوه بر گفت و گو با دایی، بازیکنان این تیم را زیر نظر گرفتند و دقایقی با هاشم بیک زاده هم گفت و گو کردند. مدافع محبوب صبا در این باره می گوید: «خب مربیان آمدند. تمرین را نگاه کردند. دقایقی هم با هم حرف زدیم. دن گاسپار و مارکار به من گفتند که دلمان برایت تنگ شده و واقعا جایت در تیم ملی خالی است. من هم گفتم که دلم برای تیم ملی تنگ شده و اینقدر تلاش می کنم که بتوانم دوباره برگردم. گفتم انشالله قسمت شود که دوباره در اردوی تیم ملی همدیگر را ببینیم.»
او درباره شانس اش برای بازگشت به تیم ملی توضیح می دهد: «نمی دانم، همه چیز بستگی به تلاش خودم دارد. ولی باید خیلی تلاش کنم دوباره ملی پوش شوم.» بیک زاده آیا پیغامی هم برای کروش داشت؟ او پاسخ می دهد: «نه راستش وضعیت جسمانی او را پرسیدم چون نگرانش بودم. مربیان تیم ملی هم گفتند که خدا را شکر حالش خوب است.»
بیک زاده درباره انتقادهای اخیر علی دایی از کادر فنی تیم ملی هم می گوید: «علی آقا توقع داشت چون صبا خوب نتیجه گرفته، در تیم ملی بازیکن داشته باشد. انتقادی هم نبود و نظرش را گفت. علی آقا همیشه از تیم ملی حمایت کرده است. در حساس ترین شرایط و وقتی انتقاد از کروش و تیم ملی زیاد بوده، او حمایت کرده است. من تا به حال ندیده ام انتقاد کند. این بار هم نظرش را گفت.»


252 43

 

کد خبر 486483

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =