علی کفاشیان همین دو هفته پیش به حبیب کاشانی گفت در صورتی که مایلی کهن مصاحبه کند، ممکن است جریمه مالی و یا حتی اخراج شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اما همانطور که پیش بینی می شد مدیر فنی تیم ملی برای آنکه نشان دهد در مقابل تهدیدها می ایستد و می خواهد به مردم نشان دهد سکوت اجباری نمی کند، مصاحبه کرد و باز هم به انتقاد از دن گاسپار و کارلوس کروش دو مربی تیم ملی پرداخت. برای همه جای سوال است که چرا مایلی کهن در پایان اردوی تیم امید و در آستانه رقابت های تیم امید در مرحله نهایی المپیک ریو دوباره مصاحبه انتقادی کرده است؟ او در همین روزها روی یک جمله تاکید دارد و آن این است که تیم امید برخلاف گفته ها، بهترین تیم تاریخ امید ایران نیست. کنار هم قرارداد این موضوع، نشان می دهد که گویا مایلی کهن بدش نمی آید قبل از شروع رقابت ها برایش تصمیم تازه ای در کادر فنی تیم امید بگیرند.
در هر صورت، مایلی کهن بار دیگر دستور رئیس فدراسیون فوتبال را اجرا نکرد و حال باید دید علی کفاشیان که در جلسه با کاشانی از جریمه و حتی اخراج حرف زده بود، چه تصمیمی در این باره خواهد گفت. البته رئیس فدراسیون ترجیح می دهد مثل همیشه طوری تصمیم بگیرد که جنجال بزرگتری به راه نیفتد. همین چند وقت پیش وقتی محمود اسلامیان نایب رئیس اول فدراسیون با ناراحتی رو به رئیس فدراسیون گفته بود که «این چه وضعی است، مایلی کهن علیه ما مصاحبه می کند.» کفاشیان جواب داد: «ایرادی ندارد. مایلی کهن یکسال در تیم امید است و قراردادش هم بسته نشده است! شما زیاد سخت نگیرید.» این حرف های کفاشیان بدان معنا بود که گویا اعتقاد دارد عمر همکاری مایلی کهن با فدراسیون، چندان به درازا نمی کشد و در این شرایط ترجیح می دهد به هر شکلی شده به همکاری با او ادامه دهد و در پایان، یک تصمیم اساسی در این زمینه بگیرد.


252 43

 

کد خبر 487424

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۱۹:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۹
  9 5
  گردو یا هندوانه مشخصا هردوانه
 • بی نام IR ۱۹:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۹
  18 5
  خنده خنده نه میشه فدراسیون رو اداره کرد نه دیپلماسی خنده جلوی تحریم های جدید رو میگیره
 • بی نام A1 ۲۰:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۹
  22 5
  چون با این کادر فنی قطعا به المپیک صعود نمیکنیم همون بهتر چند ماهی تحملش کنیم تا شاید اینبار با حذف تیم دیگه ای توسط ایشون از رو رفتن و ایشون رو برای همیشه کنار گذاشتن. هرچند تجربه نشون داده نه مدیرانمون از گذشته پند میگیرن و نه ایشون از رو میره.
 • بی نام RO ۲۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۹
  26 7
  بايد اخراج شود،آقاي كفاشيان ترديد نكن
 • بی نام A1 ۰۶:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۰
  17 5
  اگه ما یه نگاه حرفه ای به مسوولیتمون داشه باشیم مثل کروش عمل می کنیم و به جای فرصت دهی به انتقاد زمانبر مسوولیت خودمون رو به نحو احسن به نتیجه می رسونیم فعلا هر کسی باید به وظایف خودش بپردازه و وقتی باید منتقد باشیم که مسوولیت و وظیفه مون کارشناسی و تحلیل باشه و تحت این شرایط به انتقاد و اظهار نظر بپردازیم