فرمانده انتظامی استان البرز خبر داد:آمادگی کامل پلیس برای تامین امنیت انتخابات در البرز

به گزارش فارس،فرمانده انتظامی استان البرز گفت: پلیس آمادگی کامل برای تامین امنیت انتخابات را داشته و هیچ دغدغه‌ای در این زمینه نداریم.

بخشعلی کامرانی‌صالح اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون بارها شاهد برگزاری انتخابات‌های سراسری و پرشور بوده و هیچ کدام از انتخابات‌ها نیز با مشکل امنیتی روبه‌رو نشده است.

وی افزود: طی سه دهه اخیر به طور میانگین سالی یک انتخابات در کشور برگزار شده و در تمام این ادوار نیروهای مسلح و نیروی انتظامی با تمام توان از امنیت انتخابات دفاع کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری گفت: در حال حاضر نیروهای پلیس آمادگی کامل برای تامین و حفظ امنیت انتخابات، جلسات تبلیغاتی کاندیداها و همایش‌ها و نشست‌های سیاسی را ندارد و خوشبختانه ماموران نیروی انتظامی در آمادگی کامل هستند.

کامرانی صالح تصریح کرد: تمهیدات لازم برای حفظ امنیت انتخابات در سه مرحله قبل، حین و پس از انتخابات در استان البرز انجام شده و در این زمینه هیچ نگرانی نداریم.

وی افزود: با این وجود از کاندیداها و هواداران آنها انتظار داریم که رعایت قانون را در اولویت قرار داده و همکاری لازم را با نیروهای امنیتی و انتظامی داشته باشند.

فرمانده انتظامی استان البرز در خصوص برگزاری جلسات سیاسی نیز گفت: ملاک عمل همه ما باید قانون باشد و تا زمانی که جلسه‌ای از مجوزهای قانونی برخوردار است، نیروی انتظامی برای تامین امنیت این جلسات و جلوگیری از اخلال در نظم هر اقدامی که لازم باشد را انجام خواهد داد.

کامرانی‌صالح افزود: از نامزدها و گروه‌های سیاسی و هواداران کاندیداها نیز می‌خواهیم که پیش از برگزاری هر جلسه‌ای، مجوزهای لازم را اخذ کرده تا نیروی انتظامی بتواند برای تامین امنیت این جلسات و جلوگیری از اخلال در نظم، تمهیدات لازم را پیش‌بینی کند.

وی در پایان تاکید کرد: به طور قطع نیروی انتظامی به احدی اجازه نخواهد داد تا مخل نظم و امنیت کشور و مردم شده و با تمام توان از حقوق مردم دفاع خواهیم کرد.

 

کد خبر 490946

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =