گودرزی و هاشمی در اردوی تیم امید / اتحاد برای صعود

روابط عمومی کمیته ملی المپیک نوشت:وزیر ورزش و جوانان به همراه رئیس کمیته ملی المپیک صبح امروز در اردوی تیم امید در بندرعباس حاضر شدند.

دکترمحمود گودرزی و کیومرث هاشمی بعد از هماهنگی های بعمل آمده تصمیم گرفتند تا بصورت سر زده با حضور در بندرعباس از روند تمرینات و آماده سازی تیم ملی فوتبال المپیک کشورمان در آستانه دیدارهای تدارکاتی این تیم برای صعود به المپیک ٢٠١٦ ریو بازدید بعمل آورند.
در راستای تصمیم دو مقام مسئول دو نهاد ورزشی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و در راستای هماهنگی و همدلی هر چه بیشتر جهت حمایت از کاروان اعزامی اسران به المپیک ریودوژانیرو مقرر گردید بازدیدها و نظارتهایی هماهنگ جهت بررسی مشکلات رشته های اعزامی و رفع آنها در فرصت هشت ماهه تا اعزام صورت گیرد که بازدید از اردوی تیم ملی فوتبال اولین اقدام و حرکت در این زمینه است.
وزیر ورزش و جوانان کشورمان در بدو حضور خود در خصوص این بازدید و حضورش در استان هرمزگان گفت: حضورم در این استان دو جنبه و بخش دارد که بخش اول آن ورزشی،دیدار با مسئولین،پیشکسوتان و ورزشکاران استان و همچنین بازدید از اردوی تیم ملی فوتبال المپیک همراه با رئیس کمیته ملی المپیک است.در بخش دوم هم مقرر شده تا در نشست و سمیناری که با محوریت جوانان برگزار می گردد حضور یابیم.
وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاران محلی مبنی بر وضعیت تعامل بین دو مجموعه وزارت و کمیته اظهار داشت: به هیچ عنوان اختلافی بین این دو مجموعه وجود ندارد و وزارت ورزش بنا بر وظیفه ذاتی خود از برنامه های آماده سازی کمیته ملی المپیک برای حضوری قدرتمند در المپیک حمایت می کند.
دکتر گودرزی ادامه داد: کمیته ملی المپیک طبق مسئولیت و وظیفه ذاتی خود باید برنامه ریزی آماده سازی و اعزام تیمها و رشته های المپیکی را انجام داده و پیگیری کند که وزارت ورزش هم بعنوان بخشی از دولت با تمام قوا از این مجموعه و برنامه هایش حمایت کرده و خواهد کرد.
وی خاطر نشان کرد:دو مجموعه با یک هدف و نگاه هستیم که در نهایت باید به نقطه ای مشخص یعنی موفقیت و افتخارآفرینی در آوردگاه المپیک و در نهایت شاد کردن دل مردم برسیم. در این راستا وزارت ورزش و جوانان  با تمام قدرت در کنار کمیته ملی المپیک و فدراسیونها خواهد بود.

گفتنی است،اردوی تیم ملی فوتبال المپیک کشورمان  بعد از اتمام اردوی ترکیه از روز شنبه هفته جاری در بندرعباس آغاز شده و تا فردا ادامه خواهد داشت.

 

251 41

 

کد خبر 491367

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =