تسنیم نوشت: سردار محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با صدور پیامی شهادت سمیر قنطار آزاده لبنانی و مبارز حزب الله تبریک و تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم
محضر مبارک برادر مجاهد حجت الاسلام سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان
سلام علیکم
شهادت مجاهد خستگی ناپذیر، آزاده عظیم الشأن و عمید الاسرا سمیر قنطار را به شما و حزب الله قهرمان و عموم مجاهدان جبهه های مقاومت علیه استکبار، تبریک و تسلیت عرض می کنم.

شهادت حق مسلم این مجاهد بزرگ بود؛ مرگ در بستر شایسته برادر سمیر با آن اخلاص مثال زدنی و با آن سابقه طولانی جهاد نبود.

صهیونیست ها و دول غربی پشتیبان آنان از راز و رمز شهادت بی خبرند، به خیال خام خود تصور می کنند با این جنایت ها می توانند مسیر جهاد و پیروزی حزب الله را سد کنند.

بدون شک این خون های پاک رویش های بیشتری را در اردوگاه جهاد با آمریکا و صهیونیسم به دنبال خواهد داشت و انتفاضه مقدس را شکوفاتر خواهد کرد و بزرگترین دستاورد این مظلومیت، بیداری ملت‌ها و روسوایی و انزوای بیشتر سازمان‌های بین المللی ساخته و پرداخته استکبار و انزوای سازمان های ضد حقوق بشر، مانند سازمان ملل، در میان مردم جهان است.

از خداوند متعال می خواهم آزادی قدس شریف و سقوط استکبار را که تنها خون‌بهای شهدای ماست، با بیداری هر چه بیشتر امت اسلام تسریع فرماید و آن برادر عزیز را که نور چشم مجاهدان و آزادگان جهان اسلام هستید در سلامت و عزت بدارد.

 

23219

 

 

کد خبر 491385

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =