استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی فرا رسیدن هفته وحدت را تبریک گفت

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین به نقل از روابط عمومی استانداری ،متن كامل پيام قاسم سليماني دشتكي به شرح ذيل است:
ماه ربيع الاول ياد آور ميلاد آخرين رسول خدا و پيامبر صلح و دوستي است كه به حقيقت فصلي براي عمل به سيره آن مقام آسماني بوده و هفته وحدت بي‌ترديد نماد و پيام صلح و دوستي براي پيروان راستين و حقيقي دين و مكتب انسان ساز اسلام است.

در هفته وحدت پيام آور اين است كه مسلمانان همه با هم برادرند و با دست اتحاد و يكپارچگي و همگرايي و ذهن هوشيار، در سايه دستورات پيامبر خدا و عترت پاك آن حضرت، مجال از تفرقه افكني بيگانگان را مي گيرند و در سايه قرآن كريم و سنت و سيره رسول اكرم (ص) وحدت و يكرنگي خود را حفظ مي كنند و درسايه امامت و ولايت، صراط مستقيم جمهوري اسلامي را خواهند پيمائيد.

مسلمانان در سايه دين اسلام و بنا به آيه (انما المومنون إِخوة) همواره و هميشه در همه شرايط برادر يكديگر هستند و دين اسلام هيچگاه اجازه تفرقه و اختلاف را به مسلمانان نمي دهد.

در وحدت شيعه و سني اين است كه هر دو در كنار هم و با وحدتي برادرانه زندگي كنند و فتنه هاي دشمنان مبني بر ايجاد تفرقه و دشمني را با درايت نقش بر آب نمايند بنابراين دشمن اسلام دشمن شيعه و سني است و مسمانان بايد اين نكته را در نظر داشته باشند كه تنها با اتحاد مي توان آرمانهاي حضرت محمد مصطفي (ص) مبني بر جهاني بي عداوت و دشمني را برپا نمايند. پيامبر اكرم (ص) به عنوان آخرين فرستاده خداوند در ميان مردم درس دينداري و معنويت در كنار اخلاق و احترام به حق هم نوع را در ميان فرهنگ جهان آن دوران كه سراسر پر بود از دشمني و كينه و جنگ، نشر داد و اكنون نيز ما بايد به عنوان مسلمان پيرو آن حضرت هرچه بيشتر خود را به سيره و رفتار ايشان شبيه كنيم.

اميد است همه ما زير پرچم يگانگي وحدتي كه خاتم النبيين براي هميشه تاريخ بر افراشته، در قالب يك امت واحده حركت كرده و ايران اسلامي را به نمادي از وحدت تبديل كنيم.

اينجانب ميلاد باسعادت عصاره نبوّت و حضرت ختمي مرتبت، پيام‌آور عزت، رحمت و سعادت كلّ بشر محمد مصطفي (ص) و ششمين اختر تابناك آسمان امامت و ولايت، حضرت امام جعفر صادق (ع) و فرارسيدن هفته وحدت، اخوت و برادري و تجديد پيمان با اسلام و آرمان هاي نظام اسلامي را به تمامي مسلمانان جهان به ويژه مردم متدين و با ايمان استان تبريك و تهنيت مي گويم.

کد خبر 491812

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =