ایسنا نوشت: جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: انقلاب اسلامی ایران هر روز پیشروی می‌کند و سنگرهای کلیدی جهان را که همان قلوب ملت‌ها است فتح می‌کند.

حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی در همایش «پیشگامان بصیرت مدافعان ولایت» اظهار کرد: فتنه از همان سال 57 با پیروزی انقلاب آغاز شد چرا که دشمن با انقلاب اسلامی شاهد مرگ تدریجی خویش است.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل، تولد جدید دین اسلام بود، انقلاب به دین حیات دوباره داد و تا قبل از آن جز ظاهری از دین نبود. حقیقت دین نفی طاغوت، روحیه ضد استکباری و حاکمیت خداست و اینها به برکت انقلاب محقق شد.

حاجی‌صادقی با تاکید بر اینکه حضور در صراط مستقیم سخت و ماندن در این مسیر سخت‌تر است افزود: گلایه از کسانی است که زمانی در صف انقلاب بودند و امروز هنرپیشه فتنه‌های استکبار هستند، در زمان پیامبر (ص) نیز عده‌ای از صف اسلام جدا شدند.

وی تاکید کرد: دشمن با بکارگیری همه امکاناتش 10 سال برای فتنه 88 برنامه‌ریزی کرد و این مردم با بصیرت به پیروی از رهبری در روز 9 دی تمام نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب ساختند، دشمن از این روز هراس دارد و نمی‌خواهد این روز زنده بماند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: دشمن از 9 دی عصبانی است و تلاش دارد تا این روز بزرگ را کمرنگ کند. این انقلاب هر روز پیشروی می‌کند و سنگرهای کلیدی جهان را که همان قلوب ملت‌ها است فتح می‌کند.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی‌صادقی ادامه داد: مردم ما در این 30 سال با فتنه‌های بسیاری مقابله کرده و آبدیده شده‌اند، فتنه جدید فتنه نفوذ فیزیکی و غیرفیزیکی است و آنها این فتنه را با ورود نیروهای حامی خود یا با تغییر افکار نیروهای داخلی دنبال می‌کنند اما فتنه‌گران بدانند با این رهبری حکیمانه و با این ملت با بصیرت راه به‌جایی نمی‌برند.

29219

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 492797

برچسب‌ها