سجادی: در صورت نرسیدن به ائتلاف باید دو دستی مجلس را به اصلاح طلبان تقدیم کنیم

ایلنا نوشت:سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اصولگرایان با توجه به وضعیت کنونی رقیب باید بتوانند به انسجام دست پیدا کنند و در غیر این صورت مجلس را دو دستی باید به اصلاح طلبان تقدیم کنند.

کمال سجادی درباره دعوت از شخصیت‌های حقیقی و حقوقی به شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان اظهار داشت: علاوه بر احزب با افرادی همچون ولایتی، لاریجانی و قالیباف که متعلق به این ائتلاف هستند پس از مدت‌ها اقدام به تشکیل چنین شورایی کردیم.

وی با بیان اینکه این شورا تاکنون رایزنی‌هایی با اقایان لاریجانی و قالیباف برای حضور در جلسات داشته است، گفت: از ۲۲ نفر دعوت به عمل آمده که برخی حضور یافتند و برخی به دلیل مشغله شخصی و کاری نتوانستند بیایند و یا نماینده آن‌ها حضور یافته است.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با تاکید بر اینکه اصولگرایان برای موفقیت و پیروزی چاره‌ای جز وحدت و ائتلاف ندارند، بیان داشت: این جریان سیاسی با توجه به وضعیت کنونی اصلاح طلبان و گروه‌های مختلف دیگر در کشور باید بتوانند به انسجام دست پیدا کنند در غیر اینصورت مجلس را دو دستی باید به اصلاح طلبان تقدیم کنند و این یک موضوع اجتناب ناپذیر و بدیهی است و همه هم به آن آگاه هستند.

سجادی با بیان اینکه نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ برای اصولگرایان درس عبرت شد، تصریح کرد: عدم انسجام اصولگرایان برای انتخابات آتی موجب تکرار نتایج انتخابات سال ۹۲ می‌شود.

وی درباره حضور جبهه پایداری به عنوان تشکل تندرو در شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان و عدم سنخیت این گروه با دیگر احزاب و تشکل‌های این جریان سیاسی خاطرنشان کرد: این پایداری با پایداری زمان احمدی‌نژاد خیلی متفاوت است و در این مدت قریب به ۵۰۰ ساعت با احزاب موتلفه و ایثارگران جلسه داشتند و در ‌‌نهایت پذیرفتند که محوریت امور انتخاباتی باید جامعه روحانیت باشد و اینکه به آن پایبند باشند.

سجادی در تشریح تفاوت میان پایداری کنونی با پایداری زمان احمدی‌نژاد گفت: فرق که دارد و در حال حاضر هم که احمدی نژاد رئیس جمهور نیست و ارتباطشان هم نسبت به او انتقادی است و پایداری ها اکنون حاضر به پذیرش اصول ما شده‌اند.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره فعالیت این جبهه در آستانه انتخابات مجلس گفت: نزدیک به ۵ نفر از اعضای جبهه در ائتلاف حضور دارند و تا زمان برگزاری انتخابات هم اقدام به برگزاری گردهمایی با حضور دبیران کل شهرستان‌ها در تهران می‌کنیم.

27220

کد خبر 493968

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام RU ۰۸:۲۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
  17
  کلا باید مملکت رو به مصلحان بسپارید یا اینکه مصلح شوید.
 • بی نام A1 ۰۸:۳۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
  21
  ائتلاف بکنید یا نکنید مجلس بعدی با اکثریت اصلاح طلبان هست .
 • بی نام IR ۰۸:۵۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
  20
  ما خودمان یک دستی ازتون می گیریم شما زحمت به دستهایتان ندهید.
 • دیده بان IR ۰۹:۲۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
  18
  با ائتلاف ببازید کیفش بیشتره. کشور بدون پول نفت بهتر فکر میکنه
 • بی نام A1 ۱۸:۰۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۱
  4
  اصولگرایان قدرت طلبند هیچ وقت به ائتلاف نمی رسند دل کندن از قدرت کار هرکس نیست