مشارکت کارکنان مرکز فوریت های برق شهرستان سرخه در رزمایش امداد و نجات

کارکنان واحد های عملیاتی اتفاقات و فوریت های برق سرخه در مانور بزرگ امداد و نجات که در این شهرستان به اجرا درآمد، مشارکت فعال داشتند

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین مدیر توزیع برق شهرستان سرخه با اعلام این مطلب گفت: پنج تیم اجرائی متشکل از 19 نفر نیروی فنی و تخصصی و شش خودروی عملیاتی و فوریت های برق در این رزمایش حضور داشته اند.
مهندس مهدی پاک طینت افزود: پس از اعلام وقوع حادثه فرضی توسط مدیر بحران منطقه، گروه های اجرائی هوائی و زمینی و اتفاقات برق در کمترین زمان ممکن خود را به مکان مورد نظر رسانده و با توجه به سناریوی بحران، در موعد مقرر نسبت به ایمن سازی و بی برق کردن محل حادثه اقدام نمودند.
وی اضافه کرد: تامین روشنائی اماکن اسکان اضطراری از طریق ژنراتورهای سیار، عادی سازی و ترمیم شبکه آسیب دیده، برق رسانی به چادرهای اسکان زلزله زدگان و ایجاد شرایط کار برای سایر دستگاه های اجرائی مستقر، به عنوان بخش های اصلی و اولویت دار و اقدامات کارکنان عملیاتی مدیریت توزیع برق شهرستان سرخه در این برنامه به شمار می رود.
یادآور می شود: این رزمایش به مناسبت هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی و با همکاری دستگاه های عضو ستاد حوادث غیر مترقبه شهرستان سرخه و استان سمنان اجرائی شده است

کد خبر 494115

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =