وبینار «نیم نگاهی به موزه ملی قوم‌شناسی ژاپن در اوساکا» برگزار می‌شود

در ادامه برگزاری مجموعه وبینارهای توسعه فضاهای فرهنگی در جهان امروز و دومین نشست با موضوع ژاپن، با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ژاپن و موزه ملی قوم‌شناسی آن کشور، وبینار «نیم نگاهی به موزه ملی قوم‌شناسی ژاپن در اوساکا» برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، وبینار «نیم نگاهی به موزه ملی قوم‌شناسی ژاپن در اوساکا»، با هدف شناخت ظرفیت‌های فرهنگی ایران و ژاپن، برگزار می‌شود.

این نشست در ادامه برگزاری مجموعه وبینارهای توسعه فضاهای فرهنگی در جهان امروز و دومین نشست با موضوع ژاپن (توسعه فرهنگی در ژاپن از دریچه معماری و شهرسازی)، از سوی موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ژاپن با همکاری موزه ملی قوم‌شناسی ژاپن در اوساکا، برگزار می‌شود.

در این برنامه، حسین دیوسالار، رایزن فرهنگی ایران در ژاپن، یوریکو یاماناکا، استاد موزه ملی قوم‌شناسی، هیروفومی ترائوچی، استادیار مرکز مطالعات منابع موزه ملی قوم‌شناسی و کنجی کورودا، استادیار مرکز مطالعات خاورمیانه در موزه ملی قوم‌شناسی، پیرامون ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها، توسعه و گسترش فعالیت‌ها و .... مرتبط با این موزه و همچنین فضاهای فرهنگی و هنری در ژاپن، مطالبی را ارائه می‌کنند.

زمان برگزاری این برنامه، دوشنبه یکم آذر  ۱۴۰۰، ساعت۱۰:۳۰ به وقت تهران و ۱۵:۳۰به وقت توکیو خواهد بود. علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه، به لینک زیر مراجعه کنند.

https://www.skyroom.online/ch/tfarhang.ir/fazahayefarhangi@iranjapan

۵۷۵۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 494569

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =