بازتاب نیاز مردم و عملکرد مسئولان لازمه کار رسانه ها/ایجاد آرامش روانی با اطلاع رسانی صحیح

رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج گفت: عملکرد رسانه ها نسبت به رویدادهای مدیریت شهری منعکس کننده نیازها و مطالبات مردم و عامل اطلاع رسانی فعالیت های انجام گرفته از سوی مسئولان است که باعث آگاهی مردم از این فعالیت ها و ایجاد ارتباط مستقیم با مدیریت و توسعه شهر می گردد.

به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از پایگاه خبری و مدیریت شهری کرج،روح الله کیان ضمن اشاره به اهمیت جایگاه رسانه ها تصریح کرد: اطلاع رسانی درست و جامع می تواند در ایجاد آرامش و امنیت روانی در جامعه موثر واقع شود.

وی اذعان داشت: رسانه ها از طریق بالا بردن سطح آگاهی مردم، بیان مطالبات و مشکلات مردم در حوزه شهری می توانند یاری گر و مشاور ما در اولویت بندی طرح ها و پروژه ها و بهبود فرایندهای خدمات رسانی شهری باشند.

کیان با اشاره به اینکه در مجموعه شورا و شهرداری به عنوان يك نهاد عمومي با هدف خدمتگزاري و خدمات رساني به مردم، نیازمند اطلاع رساني مستمر و انعكاس عملكرد به منظور ارتباط دو سويه با مردم هستيم گفت: در عصر حاضر به دليل گسترش ابزارهاي ارتباطي، رسانه هاي جمعي مقبوليت عام يافته اند و تمام اطلاع رساني ها از طريق اين مجراهاي ارتباطي صورت مي گيرد و تمام نهادهای عمومي در دنيا با بهره گيري از اين توان و ظرفيت به انعكاس فعاليت ها ی خود مي پردازند.

عضو شورای شهر در ادامه در خصوص نقش رسانه در بهتر برگزار شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان گفت: بدون تردید نقش رسانه ها در پای صندوق های رای در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان بسیار مهم و حیاتی است و با عنایت به نقش بی بدیل رسانه در جهت دهی آرای عمومی و تشویق مردم به سمت صندوقهای رای، می توان مدعی شد که با ایفای این نقش تعیین کننده از سوی رسانه ها، میزان حضور مردم به مراتب بیشتر از دفعات قبلی خواهد بود.

کد خبر 497736

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =