تقویت روحیه نشاط در مردم از فعالیت‌های مهم روابط عمومی‌ها است

فارس نوشت ، مدیرکل روابط‌ عمومی استانداری خراسان جنوبی گفت: آنچه که در حوزه فعالیت روابط عمومی‌ها مهم است اطلاع‌رسانی به موقع نسبت به اقدامات دستگاه‌های مربوطه و تقویت روحیه نشاط در بین مردم است تا همکاری مردم با مجموعه دولت مضاعف شود.

محمدعلی ایمانی صبح امروز در گردهمایی مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی اظهار داشت: در آستانه دو مناسبت بسیار مهم شامل دهه مبارک فجر و انتخابات قرار داریم که این دو مناسبت بهانه‌ای برای تشکیل این جلسه شد.

وی با بیان اینکه روابط عمومی‌ها نقش مهمی در زمینه خدمت به مردم و کمک به مسئولان دارند، تصریح کرد: همچنین روابط عمومی‌ها رسالت خطیری در تنویر افکار عمومی، اطلاع‌رسانی صحیح و سریع دارند.

مدیرکل روابط‌عمومی استانداری خراسان جنوبی یادآور شد: دهه مبارک فجر و 22 بهمن‌ماه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرصت خوبی است تا در زمینه آرمان‌های والای نظام، منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت تلاش مضاعفی داشته باشیم.

ایمانی با اشاره به اینکه هدف دولت تزریق نشاط و امید در مردم است، گفت: باید از دهه فجر که فرصت خوبی است برای افزایش نشاط در مردم استفاده کنیم.

وی عنوان کرد: ستاد گرامیداشت دهه فجر در استان متشکل از کمیته‌های مختلفی بوده که یکی از این کمیته‌ها، کمیته سازمان‌ها و نهادها است که شامل روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی می‎شود.

ایمانی افزود: فراهم‎سازی زمینه‌های موثر برای برگزاری برنامه‌های دهه فجر در دستگاه‌های اجرایی، ارائه و تبیین دستاوردهای انقلاب به طرق مختلف، فراهم‌سازی زمینه بهره‎گیری اقشار مختلف از شیرینی انقلاب اسلامی، اجرای هماهنگی‌های مختلف برای استفاده از اقشار مختلف جامعه به منظور جذب آنها، بهره‌گیری از توانمندی دستگاه‌ها، انجام برنامه‌ریزی شایسته برای حضور مسئولان در کانون‌های مردمی و فراهم‌سازی زمینه انتشار پروژه‌های سال دستگاه‌های مربوطه برای آگاهی افکار عمومی از جمله اهداف این کمیته است.

مدیرکل روابط‌عمومی استانداری خراسان جنوبی ادامه داد: آنچه که در حوزه فعالیت روابط عمومی‌ها مهم بوده، اطلاع‌رسانی به موقع نسبت به اقدامات دستگاه‌های مربوطه و تقویت روحیه نشاط در بین مردم است تا همکاری مردم با مجموعه دولت مضاعف شود.

ایمانی با اشاره به انتخابات پیش‌روی مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری گفت: در این زمینه ستاد انتخابات استان فعال شده و کمیته اطلاع‌رسانی یکی از کمیته‌های زیرمجموعه این ستاد است که تاکنون جلسات خوبی با مدیران رسانه‌های استان داشته‌ایم.

 

کد خبر 498637

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =