مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان اردبیل گفت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در این استان در سال‌جاری برای مزدوجین 267 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرده است.

لطیف قلی‌ دوست در نشست مشورتی خیرین در اردبیل اظهار کرد: بزرگترین سرمایه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران افراد خیرخواه و نیکوکاری هستند که این بانک را در ارائه خدمات خداپسندانه همراهی می‌کنند به طوریکه هدف از تأسیس این مجموعه رسیدگی به نیازمندان جامعه، افراد بی‌بضاعت به همراه پوشش بانک قرض‌الحسنه است.

وی با بیان اینکه خداوند به افراد نیکوکار و دارای خصلت‌های حسنه در سایه کمک و دستگیری از نیازمندان چندین برابر اجر و پاداش می‌دهد، گفت: ‌این بانک تمام تسهیلاتش را به صورت قرض‌حسنه با کارمزد چهار درصد ارائه می‌کند و تمام تلاش این بانک بر این است تا فرهنگ قرض‌الحسنه در جامعه نهادینه شود.

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان اردبیل تنوع خدمات بانکی را اعم از بانکداری الکترونیکی،‌ عضویت در سامانه‌های بانکی همچون شتاب و... یادآور شد و افزود: از جمله طرح‌هایی که ما موفق به اجرای آن شدیم طرح پرداخت شهریه، تسهیلات ازدواج، طرح حقوق کارکنان دولت و... است که موفق شدیم تا سقف 30 میلیون تومان تسهیلات را با نرخ سود چهار درصد برای طرح‌های حمایتی پرداخت کنیم.

قلی‌دوست با یادآوری اینکه بیش از 210 میلیارد ریال ارائه تسهیلات در بخش درمان،‌ یک میلیارد ریال در بخش ابزار کار و مواد اولیه و 166 میلیارد ریال در تأمین مسکن به همراه 135 میلیارد ریال در قالب تسهیلات اشتغال به متقاضیان پرداخت شده است، تصریح کرد: با همکاری کمیته امداد در قالب طرح سفیران سلامت دو میلیارد ریال پرداخت شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: در قالب انواع وام‌های قرض‌الحسنه این بانک بیش از یک‌هزار و 690 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده که بیش از 42 هزار نفر از این تسهیلات بهره‌مند شده‌اند.

قلی‌دوست از ارائه تسهیلات ازدواج بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان به ارزش 267 میلیارد ریال خبر داد و اضافه کرد: سال گذشته نیز به دنبال سفر رئیس جمهور به استان اردبیل بیش از 200 میلیارد ریال وام ازدواج به مزدوجین پرداخت کرده بودیم.

وی از اهالی استان خواست تا با متمرکز کردن حسابشان در این بانک علاوه بر اجر مادی، از اجر معنوی پرداخت تسهیلات این بانک به شکل قرض‌الحسنه بهره‌مند شوند.

 

کد خبر 499961

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =