بازدید سر زده رییس بهزیستی شهرستان خرم آباد از مرکز نگهداری سالمندان صدیق

رییس و جمعی از مدیران اداره بهزیستی شهرستان خرم آباد بصورت سرزده از بخشهای مختلف مرکز نگهداری سالمندان صدیق بازدید و از نزدیک با مسائل و مشکلات سالمندان و مرکز آشنا شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین لرستان ،رییس اداره بهزیستی شهرستان خرم آباد به اتفاق جمعی از معاونین و کارشناسان از مرکز شبانه روزی نگهداری سالمندان صدیق بازدید و با سالمندان به گپ و گفت پرداختند و با درد دل و مسائل و مشکلات آنها آشنا شدند.

حجت حق نظری رییس اداره بهزیستی شهرستان خرم آباد در این بازدید گفت سالمندان بیشتر نیازمند درک عاطفی هستند و نباید بگذاریم آنها احساس تنهایی کنند.

وی افزود، همه ما سالمندی را تجربه خواهیم کرد بنابراین علاوه بر ارج نهادن به این قشر می بایست در کمال احترام و تواضع با آنها برخورد نمائیم .

حق نظری در این بازدید خواستار جمعی کردن فعالیتها و برنامه های فرهنگی سالمندان در مرکز شد و افزود برای جلوگیری از منزوی شدن سالمندان می بایست تدابیری اتخاذ گردد تا سالمندان بصورت جمعی در فعالیتها و برنامه های فرهنگی مشارکت کنند.

لیلا میرزایی مسئول داخلی مرکز سالمندان نیز باتبیین مسائل و مشکلات مرکز افزود: در مرکز ماهانه 250 میلیون ریال صرف بیمه و دستمزد کارکنان و هزینه های بهداشتی می شود و این برای مرکز نگهداری رقم سنگینی است لذا از مسئولین و خیرین خواهشمندیم ما را در این زمینه یاری کنند.

شایان ذکر است مرکزشبانه روزی نگهداری سالمندان حاج صدیق از سال 86 فعالیت خود را آغاز و دارای ظرفیت نگهداری 80 سالمند زن و مرد در بخشهای مختلف است که هم اکنون 62 سالمند در این مرکز نگهداری می شودو 18 پزشک عمومی و متخصص بصورت رایگان این سالمندان را ویزیت و معایته می کنند.

 

کد خبر 500176

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =