ایرنا نوشت ، تعدادی از ورزشکاران چهارمحال و بختیاری در زمستان امسال موفق به حضور در اردوهای تیم های ملی شدند.

براساس همین گزارش ،علاوه بر شش ملی پوش چهارمحال و بختیاری که امسال در مسابقات و اردوهای تیم های ملی حضور داشتند،سه ورزشکار دیگر این استان نیز در زمستان امسال به اردوهای تیم های ملی دعوت شده اند.
امسال در ورزش چهارمحال و بختیاری ورزشکاران جوان در رشته دوومیدانی، فوتبال پایه ، والیبال نشسته ،بسکتبال،ووشو و تکواندو به اردوهای تیم های ملی دعوت شدند.
در فصل زمستان نیز سه ورزشکار این استان در رشته سه گانه ، فوتبال و کبدی نیز به اردوهای تیم های ملی دعوت شده اند.
مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت:مصطفی مردانی بلداجی ورزشکار کبدی استان در این فصل به تیم ملی کبدی کشور راه یافت.
عبدالرحمان قاسمی افزود:اردوی تیم ملی کبدی آقایان در رده سنی جوانان از 25 دی ماه جاری به مدت 10 روز در مجموعه ورزشی بعثت تهران در حال برگزاری است.
وی، با اشاره به حضور ورزشکار این استان در مسابقات قهرمانی آسیا عنوان کرد:ورزشکار چهارمحال و بختیاری به همراه تیم ملی کبدی کشور خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده می کند.
به گفته وی،شیوا مولایی بانوی ورزشکار چهارمحال و بختیاری به اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال کشور راه یافت.
وی گفت:اردوی تیم ملی فوتبال به مدت دو روز در تهران برگزار شد و ورزشکاران سراسر کشور در این اردو برای کسب سهمیه تیم ملی باهم به رقابت پرداختند.
قاسمی افزود: اردوی تیم ملی بانوان کشور در رده سنی زیر 16 سال و باهدف انتخاب اعضای تیم ملی این رشته ورزشی برگزار شد.
وی یادآور شد:امین سقایی دهکردی نیز بهمن امسال در تیم استعدادیابی آسیا در تایلند در رشته سه گانه حضور خواهد داشت.
گفتنی است ، بیشتر ثبت آماری حضور ورزشکاران در تیم های ملی مربوط به دهه 80 است که نزدیک به 20 ورزشکار این استان در اردوهای تیم های ملی حضور داشتند و تعدادی از این ورزشکاران با نام استانهای دیگر به تیم های ملی راه یافته بودند.

کد خبر 500537

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =