تسنیم نوشت: سارا پالین ضمن حمایت از نامزدی دونالد ترامپ برای ریاست جمهوری آمریکا، از سیاست خارجی دولت فعلی این کشور و توافق هسته‌ای با ایران به شدت انتقاد کرد.

به‌گزارش  گاردین، سارا پالین، نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز گذشته به‌طور رسمی از نامزدی دونالد ترامپ برای ورود به رقابت‌های ریاست جمهوری آمریکا حمایت کرد.

در جریان سخنرانی تبلیغاتی روز گذشته دونالد ترامپ که در دانشگاه ایالتی آیوا برگزار شد، ترامپ پس از 25 دقیقه سخنرانی به ناگاه خطاب به حضار اعلام کرد که می‌خواهد یک «فرد فوق‌العاده، دارای همسری عالی و خانواده‌ای فوق‌العاده» را معرفی کند: سارا پالین.

سارا پالین نیز طی 20 دقیقه سخنرانی خود به شدت از ترامپ تمجید کرد و از آرزوی خود برای «قدرتمند شدن دوباره آمریکا» سخن گفت.

پالین در این سخنان همچنین سیاست خارجی باراک اوباما و توافق هسته‌ای با ایران را محکوم کرد، وی گفت که طی دوران زمامداری این دولت «ما پیشانی خود را بر خاک مالیدیم، و معذرت‌خواهی کردیم و سپس خم شده و گفتم که "متشکریم، دشمن"».

پالین در ادامه گفت که ما درمقابل، باید «به سلحشوران خود اجازه می‌دادیم که کار خود را انجام دهند و داعش را نابود کنند». وی همچنین به شعار سال 2008 اوباما مبنی بر «امیدواری به تغییر» حمله کرد.

26149

کد خبر 501391

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =