نسیم انلاین نوشت: فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ما توان نظامی خود را برای بازدارندگی دشمنان بالا می‌بریم اگر دشمن ضربه‌ای به ما وارد کند ضربه‌ای که از جانب ما دریافت خواهد کرد به مراتب سخت‌تر خواهد بود.

امیرسرتیپ احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در هشتمین کنگره دندانپزشکی نیروهای مسلح که در هتل المپیک تهران برگزار شد ضمن تبریک میلاد امام حسن عسگری(ع) گفت: راهبرد کلی نیروهای مسلح بر مبنای نظریه امیرالمومنین علی(ع) دسته بندی شده است.

وی ادامه داد: نامه حضرت امیر به مالک اشتر خط مشی تمامی نیروهای مسلح است نیروهای مسلح باید آنچنان صلابتی داشته باشند که مردم در کنارشان احساس آرامش کنند دکترین نظامی نیروهای مسلح ما کاملا دفاعی است یعنی ما هیچ جنگی را آغاز نخواهیم کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: نیروهای مسلح به برجام و پسابرجام کاری ندارند و خط مشی خود برای پیشرفت را دنبال می‌کنند ما توان نظامی خود را برای بازدارندگی دشمنان بالا می‌بریم اگر دشمن ضربه‌ای به ما وارد کند ضربه‌ای که از جانب ما دریافت خواهد کرد به مراتب سخت‌تر خواهد بود.

امیرپوردستان تصریح کرد: حوزه‌هایی که نیروهای مسلح به خدمت‌رسانی به مردم مشغول هستند عبارتند از: شرکت در ساخت‌وسازهای عمرانی، حضور در عرصه‌های خدمات‌رسانی به عنوان خیر، خدمت رسانی در حوزه ورزش و خدمت به مردم در حوزه بهداشت و درمان.

27219

 

کد خبر 501444

برچسب‌ها