۰ نفر
۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۳

کردنوری تأیید کرد که استقلال آندو را نمی خواست.

پيش‌تر در همين خبرورزشي نوشتيم كه آندرانيك تيموريان به سه دليل استقلالي نخواهد شد؛ يكي داشتن دو هافبك دفاعي خوب به اسامي اميد ابراهيمي و روزبه چشمي بود. دومي عدم تمايل پرويز مظلومي براي بر هم زدن نظم خط مياني تيمش و سوم هم مطالبات قبلي آندو كه گفته مي‌شود حدود 800 ميليون تومان است.

گرچه آندرانيك تيموريان به وزارت ورزش و جوانان رفت و با بهرام افشارزاده و پرويز مظلومي دور يك ميز به مذاكره پرداخت اما همان‌طور كه پيش‌بيني مي‌شد، به توافق نرسيد تا دست‌اندركاران باشگاه استقلال هم نفس راحتي بكشند! باور نمي‌كنيد؟!

شما را به مصاحبه اخير عباس كردنوري عضو هيأت مديره باشگاه استقلال ارجاع مي‌دهيم كه در جواب سؤال خبرنگاران در مورد آندرانيك تيموريان گفته است: «اين بازيكن در اولويت ما نبود زيرا استقلال هافبك‌هاي دفاعي

خوبي دارد. آن‌قدر كه در پست هافبك بازيساز نيازمند بازيكن هستيم، در پست‌هاي ديگر چنين نيازي احساس نمي‌شود.»

متوجه شديد؟ آفتاب آمد دليل آفتاب!

ما نوشتيم و شما خوانديد كه استقلال به دنبال جذب آندرانيك تيموريان نيست؛ بازيكني كه به هر حال پا به سن گذاشته و شايد ديگر كارآيي گذشته را نداشته باشد. استقلال در حال حاضر اميد ابراهيمي و روزبه چشمي را دارد كه به گواه خيلي از كارشناسان يكي از بهترين زوج‌هاي خط مياني ليگ برتر را ساخته‌اند و دست زدن به اين تركيب غيرممكن به نظر مي‌رسد.

اگر آندرانيك تيموريان زير بار پيشنهاد مالي استقلال مي‌رفت و حتي 800 ميليون تومان طلب گذشته‌اش را هم مي‌بخشيد، باز به درد آبي‌ها نمي‌خورد!

به عبارت ساده‌تر در صورت بازگشت آندو به استقلال، پرويز مظلومي مجبور مي‌شد روزبه چشمي را به عقب ببرد و در خط دفاعي از او استفاده كند. اشتباهي كه محمد خاكپور در انتخابي المپيك و در تيم اميد مرتكب شده و تاوان آن را هم پس داده است.

بنابراين پرويز مظلومي باتجربه تمايلي به تكرار اشتباه مربي جوان‌تر از خود نداشت.

لابد مي‌پرسيد با اين تفاسير چرا استقلالي‌ها با آندو مذاكره كردند؟

جوابش روشن و ساده است؛ با يك تير دو نشان زده شد؛ هم آندو نمي‌تواند مصاحبه كند و بگويد كه استقلال او را نخواست چون خودش از نظر مالي با آبي‌ها به توافق نرسيد! هم اينكه ديگر هواداران نمي‌پرسند چرا تيموريان جذب نشد. البته عده‌ زيادي از هواداران استقلال هم مخالف حضور آندو در تيم‌شان بودند.

41257

کد خبر 502108

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =