توصیه استاندار البرز به شهرداران: شائبه همراهی با کاندیداها پذیرفتنی نیست

استاندار البرز به شهرداران توصیه کرد تا خود را از هر گونه شائبه انتخاباتی بدور دارند و در همراهی با فرمانداران برای برگزاری انتخاباتی سالم پیشتاز باشند.

به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، "مهندس سیدحمیدطهائی" در جلسه شورای سازمان همیاری های استان که با حضور شهرداران در سالن شهدای البرز برگزار شد،ضمن گرامیداشت یوم الله دهه فجر در آستانه سالروز ورود امام راحل به میهن گفت: باید یاد سالهای 57 را فراموش نکنیم و میراث امام و شهدای گرانقدر را قدردان بوده؛ در هنگام رأی دقت کنیم که به چه کسی رأی می دهیم.

وی افزود: یکی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی اعتبار رأی و نظر مردم بوده است، امری که تا کنون نیز تداوم دارد و این مردم هستند که همواره در صحنه های مختلف سیاسی و اجتماعی در جمهوری اسلامی نقش آفرینی داشته اند.

استاندار البرز با اشاره نفش حضور مردم در اجرای فرایند انتخابات تصریح کرد: وزارت کشور به تنهایی هیچ انتخاباتی را برگزار نکرده است و همواره در انتخابات ها فرمانداران با مشارکت مردم از اقشار مختلف گزینش هیأت های نظارت 8 نفری را عهده دار بوده اند.

مهندس طهائی افزود: به همین منظور انتظار می رود شهرداران در امر برگزاری انتخابات با فرمانداران همکاری نمایند و خود در این زمینه پیشگام باشند.

استاندار مواکداً خطاب به شهرداران تأکید کرد: هیچ گونه شائبه دخالت،حمایت و طرفداری از کاندیداها را نمی پذیریم.

مهندس طهائی با تأکید بر اینکه دقت باید سرلوحه کار شهرداران باشد؛ تصریح کرد: همه دستگاه ها ملزم اند در کمال بی طرفی و انتخابات سالم و پرشوری را برگزار نمایند.

تشریح سخنان دکتر روحانی در تازه ترین دیدار سمینار با استانداران و فرمانداران فصل الخطاب سخنان استاندار در دیدار با شهرداران است و هم اکنون ادامه دارد...

 

کد خبر 503142

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =