باغستانی:  انتخابات و دهه فجر زمستان 94 را به بهار آگاهی تبدیل می کند

رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: انتخابات و دهه فجر زمستان 94 را به بهار آگاهی تبدیل خواهند کرد.

 به گزارش خبر آنلاین البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،محمدصادق باغستانی انتخابات پیش روی خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را یادآور شد و بیان داشت: در این انتخابات باید مطابق با آموزه ها و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی به سمت مشارکت حداکثری حرکت کرده و با رقم زدن حماسه ای بزرگ و تاریخی، دشمنان انقلاب را برای تحقق نقشه های شوم شان مایوس و بی انگیزه کنیم.

این فرزند شهید اظهار داشت: توصیه بنده به بسیجیان دریا دل مدیریت شهری کرج حضور پرشور و آگاهانه در پای صندوق های رای است تا نمایندگانی دلسوز، متخصص و متعهد را برای پیگیری مشکلات موجود به خصوص در حوزه بهداشت و درمان روانه خانه ملت نماییم.

وی افزود: در ماه جاری نیز مناسبتی عظیم و فرخنده را پیش رو خواهیم داشت و ملت فرا رسیدن بیست و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن می گیرند و ضمن تجدید پیمان دوباره با آرمان های شهداء و امام شهداء، خشم و انزجار خویش را بر سر رژیم های اسکتباری آوار می کنند.

عضو پارلمان شهری کرج تصریح کرد: با توجه به فاصله سنی نسل جدید با روزهای پیروزی انقلاب اسلامی، جا دارد که برای بازگوی حقایق انقلاب به جوانان و نوجوانان برنامه های مدونی پیش بینی و اجرا شود و با ادبیاتی مناسب به جامعه بگوییم که امنیت و آرامش کنونی کشور مرهون خون شهدای سبک بالی است که با دستانی خالی اما قلبی سرشار از ایمان در برابر ستمگران ایستادگی کردند و در نهایت به فیض عالی شهادت نائل آمدند.

به گفته این عضو شورای اسلامی شهر کرج، بسیجیان شاغل در نهادهای دولتی و عمومی باید به گونه ای عمل نمایند که در تکریم ارباب رجوع، قانونمداری، صبوری و خویشتن داری، فداکاری و شجاعت و عمل به واجبات و مستحبات دینی به الگویی برای سایرین تبدیل شوند و شوق نهادینه شدن این رفتارهای حسنه در ذات افراد، دیگر پرسنل را نیز برای پیوستن به شجره طیبه بسیج ترغیب نماید.

باغستانی در پایان از حضور حماسی مردم قهرمان و شهیدپرور در برنامه های گرامیداشت حماسه تاریخی 9 دی تقدیر و تشکر کرد و این بصیرت و زمان شناختی ملت فهیم را پشتوانه ای برای تداوم حیات متعالی نظام اسلامی دانست.

کد خبر 504724

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =