بیش از 70 هزار تماشاگر حاضر در آزادی پیروزی استقلال را جشن گرفتند.

درحالی که در دقایق ابتدایی بازی استقلال و الغرافه به سختی می شد حاضرین در ورزشگاه را نزدیک به 30 هزار نفر تخمین زد اما بازی خوب این تیم در نیمه دوم سبب شد که در شروع بازیدر نیمه دوم نزدیک به 65هزار نفر در استادیوم باشند.
استقلال در این بازی آسیایی به عکس بسیاری از بازی های این فصل خود که نمی توانست تماشاگرانش را از تماشای یک بازی زیبا ، راضی به خانه شان بفرستد ، با نمایشی تحسینن برانگیز توانست کاری کند تا همه حاضرین در ورزشگاه تمام نیمه دوم را به هلهله شادی بگذرانند.
استقلال که نیمه اول را با تک گل دقیقه 11 فرهاد مجیدی تمام کرده بود در نیمه دومو این بار هم درحالی که 11 دقیقه از این نیمه می گذشت با فرار فرهاد مجیدی و چیپ زیبای او به گل رسید .
بازی برتر استقلال در نیمه دوم هم ادامه داشت و این تیم بارها و بارها روی دروازه الغرافه موقعیت ساخت. در دقیقه 78 بازی بود که رویکاشته زیبای خسرو حیدری ،استقلال گل سومش را هم به ثمر رساند واین بار این پژمان منتظری ، مدافع پیش تاخته تیم بود که پیام آور شادی شد.
استقلال با این سه امتیاز مجموع امتیازات خود را به عدد7 رساند و بالاتر از الغرافه بر صدر گروه خود تکیه زد.این دو تیم در شروع دور برگشت مسابقات باید روز 11 فروردین در دوحه به مصاف هم بروند. استقلال برای صعود از این گروه تنها به سه امتیاز از سه بازی بعدی دارد.

کد خبر 50724

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • جهان آگهی IR ۰۸:۰۲ - ۱۳۸۹/۰۱/۰۴
    0 0
    موفقتر باشند.