معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: حضور در انتخابات از مهمترین صحنه های سیاسی و اجتماعی نظام به شمار می رود.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین به نقل از روابط عمومی استانداری ، سيامك سليماني دشتكي در گردهمايي زنان فريخته چهارمحال و بختياري تأكيد كرد: زنان جامعه مي توانند با حضور فعال و حداكثري خود نقش مهمي در اين عرصه ايفا كنند.

وي افزود: زنان با حضور پررنگ خود در انتخابات مي توانند رأي و نظر خود را در اداره كشور اعلام كنند.

سليماني دشتكي به نقش زنان در صحنه هاي مهم انقلاب اسلامي اشاره و تصريح كرد: زنان ايران پس از انقلاب اسلامي، در جايگاه رفيعي قرار گرفتند و توانستند توانمندي ها و ارزش هاي خود را به منصه ظهور برسانند.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار چهارمحال و بختياري بيان داشت: در هيچ دوره اي به اندازه دوران پس از پيروزي انقلاب اسلامي، زنان فرهيخته، اديب، دانشمند و متفكر در كشور بروز و ظهور نكرده اند، كه اين امر به واسطه اهميت دادن اسلام به نقش زنان در جامعه است.

وي آموزه ها و تعاليم دين اسلام را منشأ تكامل زنان اعلام و اضافه كرد: در دين اسلام الگوهاي ارزشمندي وجود داشته كه زنان جامعه با الگوگيري از اين زنان والامقام مي توانند مسير تكامل را به خوبي سپري كنند.

سليماني دشتكي با تأكيد بر تقويت اعتماد به نفس زنان در جامعه عنوان داشت: زنان بايد بپذيرند كه نيمي از جامعه را تشكيل مي دهند و بايستي با كارآفريني و تقويت قدرت ريسك پذيري، در اشتغالزايي اين قشر كمك بسزايي داشته باشند.

وي اظهار كرد: در همين راستا دولت نيز بايد بستر لازم براي كارآفريني و بهره گيري از مشاغل مختلف را براي زنان فراهم كند.

گفتني است، دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي و پنجمين دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبري، هفتم اسفند سال جاري به طور همزمان در سراسر كشور برگزار مي شود.

 

کد خبر 507457

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =