150 میلیارد تومان به بودجه شهرداری خرم آباد اضافه می شود

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: بودجه سال آینده شهرداری خرم آباد در حال بررسی بوده و بر اساس قانون ۲۴ تا۳۰ درصد افزایش خواهد یافت

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین لرستان ،حسن آذری در جلسه شورای اداری خرم آباد با اشاره به اینکه ۶۲ جلسه رسمی در صحن علنی شورای شهر خرم آباد برگزار شده است، اظهار داشت: این جلسات در قالب ۶ کمیسیون مختلف برگزار شده اند.

وی با بیان اینکه طرح تفصیلی شهر خرم آباد در حال اجرا است، تصریح کرد: این طرح هر هفته یک جلسه در شورای شهر را به خود اختصاص داده است.

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد با تاکید بر اینکه دستگاه های اجرایی باید کاربری هایی را که در طرح تفصیلی دیده شده رعایت کرده و یا آنها را تعیین تکلیف کنند، افزود: موضوع تجمیع عوراض تا ۱۵ بهمن ماه نیز در شورا تصویب شده و برای استانداری ارسال شده است.

آذری با اشاره به اینکه بودجه سال آینده شهرداری خرم آباد در شورا در حال بررسی است، گفت: بر اساس قانون، بودجه شهرداری ۲۰ تا ۳۰ درصد در سال آینده افزایش می یابد.

وی با بیان اینکه اگر چهار پروژه مربوط به تقاطع های شهر خرم آباد نیز نهایی شود مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان به بودجه شهرداری اضافه خواهد شد، تصریح کرد: اگر این طرح ها به بودجه نرسد در قالب متمم بودجه آن را در نظر خواهیم گرفت

 

کد خبر 508599

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =