۰ نفر
۶ فروردین ۱۳۸۹ - ۰۷:۴۷

اورژانس کشور 48 هزار و 500 ماموریت انجام داده است نیروهای امدادی اورژانس پیش بیمارستانی کشور از ابتدای آغاز طرح نوروزی تا کنون بالغ بر 48 هزار و 500 ماموریت ترافیکی و غیر ترافیکی انجام داده اند.

به گزارش مهر:

 مرکز هدایت عملیات بحران وزارت بهداشت اعلام کرد: از ابتدای اجرای طرح نوروزی اورژانس کشور، نیروهای امدادی اورژانس پیش بیمارستانی، هشت هزار و 800 نفر از مصدومان حوادث رانندگی را به درمانگاههای سراسر کشور منتقل کرده اند.   

نیروهای امدادی اورژانس پیس بیمارستانی از ابتدای آغاز طرح نوروزی تا کنون 48 هزار و 500 ماموریت ترافیکی و غیر ترافیکی انجام داده اند.
بر اساس این گزارش، از تعداد کل ماموریتهای انجام شده توسط اورژانس پیش بیمارستانی، 35 هزار و 200 مورد ماموریت غیر ترافیکی یا غیر تصادفی بوده است که از این تعداد 15 هزار و 300 نفر به بیمارستانها و درمانگاههای سراسر کشور منتقل شدند.
همچنین تعداد ماموریتهای مربوط به حوادث و تصادفات رانندگی، 11 هزار و 200 مورد بوده که از این تعداد هشت هزار و 800 نفر به بیمارستانها منتقل و ما بقی درمان سرپایی شده اند.
بر اساس این گزارش، در 24 ساعت گذشته نیروهای اورژانس پیش بیمارستانی مستقر در پایگاههای فوریت پزشکی سراسر کشور، 6 هزار ماموریت انجام داده اند که از این تعداد چهار هزار و 700 مورد غیر تصادفی و یک هزار و 300 مورد حوادث تصادفی بوده است.
تعداد کل پایگاههای فوریت پزشکی اورژانس کشور در طرح نوروزی امسال، هزار و 652 پایگاه است که نسبت به نوروز سال گذشته 8/3 درصد رشد داشته است.
همچنین در طرح نوروزی امسال اورژانس کشور، 150 ایستگاه سلامت نیز در ورودی ها و خروجی های شهرهای بزرگ کشور به مسافران نوروزی خدمت رسانی می کنند.
در طرح نوروزی امسال 15 هزار نیروی امدادی اورژانس کشور حضور دارند.
طرح امداد و نجات نوروزی پایگاههای فوریت پزشکی اورژانس کشور از 26 اسفند 88 آغاز شده است و تا 15 فروردین ماه جاری ادامه خواهد داشت.

کد خبر 50987

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =