9 نفر از عوامل تیراندازی در شوش دستگیر شدند

ایرنا نوشت : دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت:با کمک ماموران انتظامی شهرستان شوش 9 نفر از عوامل تیراندازی های اخیر در این شهرستان دستگیر و روانه زندان شدند.

مصطفی نظری با بیان اینکه این افراد روز شنبه دستگیر شده اند افزود:در پی تیراندازی های بی دلیل در چند ماه گذشته در نقاط مختلف شهرستان شوش که موجب ناامنی و اخلال در نظم عمومی شد کمیته ویژه رسیدگی به این تخلفات با مشارکت نیروهای انتظامی ، امنیتی و قضایی تشکیل شد.
وی با تاکید بر برخورد جدی با متخلفان و مجرمان و افرادی که به هر نحوی موجب رعب و وحشت و ناامنی در سطح شهرستان شوش می شوند افزود:هرگونه سلب آسایش، مزاحمت و خسارت به دیگران جرم، و قابل تعقیب قضایی و کیفر قانونی نیز دارد.
دادستان شوش افزود: افرادی که در مجالس با سلاح مجاز اقدام به تیراندازی کنند علاوه بر ضبط سلاح مجوز حمل سلاح آنها نیز باطل خواهد شد.
وی خواستار تعامل و همکاری سران و بزرگان عشایر و طوایف با پلیس در راستای حذف رسم غلط تیراندازی در مجالس شد.
نظری همچنین از شناسایی سایر افرادی که در گذشته اقدام به تیراندازی در نقاط مختلف این شهرستان کرده بودند خبر داد و گفت:این افراد بزودی دستگیر و مجازات خواهند شد.
دادستان شوش گفت:پرونده این افراد پس از اثبات جرم با کیفر خواست به دادگاه ارسال و مجازات این گونه افراد علاوه بر حبس طولانی مدت تبعید به نقاط دور دست و محروم خواهد بود.
رسم غلط تیراندازی در مجالس عزا و شادی در استان خوزستان تاکنون چندین حادثه خونبار را رقم زده است.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 510040

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =