فیلم‌های آخر هفته تلویزیون/  سوزان ساراندون، شان پن، مت دیمون و نائومی واتس، مهمان سیما می‌شوند

سوزان ساراندون و شان پن با فیلم «سقوط یوخن والتر»، مت دیمون و کریستف والتس با فیلم «سرزمین خیالی» و کلایو اوون و نائومی واتس با فیلم «تجارت جهانی»، در دو روز آخر هفته، مهمان تلویزیون خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «نفوذ»، «سقوط یوخن والتر»، «پائیز در ایوان خانه نشسته است»، «گروه نجات»، «توربو»، «سجل»، «سرزمین خیالی»، «جوجه تیغی ها»، «بانوی سایه ها»، «فراتر از فریب»، «مسافر ری»، «تقدیم به اولیویا»، «مورچه ای به نام زی»، «پت و مت»، «طماع»، «لوک خوش شانس»، «دنیای وحش»، «زیم مهاجم»، «دامی مومیایی و مقبره آخنتوت»، «سوم شخص غایب»، «تجارت جهانی»، «سکوت خدا»، «زعفرانی»، «سفر صفرعلی» و «ویل هانتینگ نابغه»، پنج‌شنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ آبان، از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه نمایش هم چون هر روز، در تعطیلات آخر هفته هم، چند فیلم سینمایی را به نمایش می‌گذارد.

فهرست فیلم‌های سینمایی آخر هفته تلویزیون در زیر آمده است:

شبکه یک

فیلم سینمایی «استاد بزرگ» به کارگردانی وونگ کاروای، پنج‌شنبه ۲۰ آبان ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی تونی لیانگ، جانگ زئی و چانگ چن؛ خواهیم دید: «ایپ من در فوشان زندگی آرامی دارد تا این که مردی به نام گانگ یوتین به ملاقات او می‌آید. او سپس با گانگ ار ملاقات می‌کند که قصد دارد تا افتخارات خانوادگی خود را در مبارزه با ایپ من دوباره به دست آورد. پس از جنگ چین و ژاپن ایپ من به هونگ کنگ می‌رود تا خانواده‌اش را بیابد. در این بین گانگ ار دوباره بر سر راه او سبز می‌شود و او را به مبارزه می طلبد چون فکر می کند که پدرش در مبارزه ایی ناجوانمردانه با ایپ من به قتل رسیده است در حالی که ...»

فیلم سینمایی «سقوط یوخن والتر» به کارگردانی تیم رابینز، جمعه ۲۱ آبان ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی سوزان ساراندون، شان پن، هلن پرژین و رابرت پروسکی، درباره مردی به نام متیو پونسلت است که به جرم قتل، در بند اعدامی‌های زندان به سر می‌برد. او مورد ترحم راهبه‌ای به نام هلن پرژان قرار می‌گیرد. در ادامه، پونسلت و پرژان ناامیدانه تلاش می‌کنند که حکم اعدام را به تاخیر بیندازند و...

شبکه دو

فیلم تلویزیونی «پائیز در ایوان خانه نشسته است» به کارگردانی اکبر شهبازی، پنج‌شنبه ۲۰ آبان ساعت ‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «مراد با گرفتن پرنده و فروش آن روزگار می‌گذراند. مراد و همسرش دختری معلول به نام ساره و پسری به نام سبحان دارند. مراد امیدی به درمان ساره ندارد اما همسرش ناامید نیست. مراد تحت فشار همسر برای تامین هزینه درمان ساره تصمیم می گیرد تمامی پرنده‌های مورد علاقه اش را بفروشد؛ اما قبل از این کار متوجه می‌شود که همه پرنده هایش را دزدیده اند. روزی سبحان، شاهینی زخمی پیدا کرده و آن را تیمار می‌کند. شاهین خیلی گران قیمت است اما شکارش جزو خطوط قرمز محیط‌بانی است. سبحان که مشخص شده در اصل فرزند همسر مراد از ازدواج نخست او است تصمیم می‌گیرد ...»

مهدی حکیمی، محسن صیفی و رقیه اصلانی کتولی در فیلم تلویزیونی «پاییز در ایوان خانه نشسته است» بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «گروه نجات» به کارگردانی هانس هربوتس، جمعه ۲۱ آبان، ساعت ۴۵ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ویرل بیتنز، فرانسیس بوکلیزر و وار بورگمنز خواهیم دید: «ریک سیمون نام یکی از نیروهای ارتش است. او تکاوری ماهر و زبردست اما تک‏‌رو و سرکش است. او در یک مسابقه بین نیروی دریایی و نیروی هوایی، آن قدر پیش می‌رود که پرچم ماشین وزیر دفاع را بدون این‌که کسی بفهمد، می‏‌کند. این تمرد از دستور باعث می ‏شود که به واحد چهلم نیروی هوایی منتقل شود. واحد چهلم نیروی هوایی همان گروه امداد و نجات است که در کنار ساحل قرار دارد و به مشکلات کشتی‌ها و شهروندان بلژیکی که بر روی دریا به مشکل برخورده‏‌اند می‌پردازد.»

انیمیشن سینمایی «توربو» به کارگردانی دیوید سورن، جمعه ۲۱ آبان، ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: «توربو نام حلزون مهربان و دوست داشتنی است که آرزوی بزرگی در سر دارد. او دوست دارد سریع ترین حلزون جهان لقب بگیرد. او در تلاش است این رویای بچگی خود را به عمل بپوشاند و برای این کار به برادرش متوسل می شود و از او می خواهد در این مسیر او را راهنمایی کند و ...»

فیلم تلویزیونی «سجل» به کارگردانی احمد کاوری، شنبه ۲۲ آبان، ساعت ۱۵ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «رحیم باطنی که صاحب یک گاوداری است به‌علت عدم پرداخت مالیات دچار مشکل می‌شود. او که عازم حج است برای فرار از دست قانون با ‌نام جعلی فرشاد عیوضی، گذرنامه فراهم می‌کند غافل از اینکه فرشاد عیوضی یک کلاهبردار تحت تعقیب است. رحیم باطنی، به‌جای فرشاد عیوضی، دستگیر می‌شود. اصرار او بر هویت واقعی‌اش و اقرار به جعل سند برای سفر مکه مقبول واقع نمی‌شود....»

در این فیلم تلویزیونی، مهران رجبی، زهره فکور صبور، اردلان شجاع کاوه و میرطاهر مظلومی هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه سه

فیلم سینمایی «سرزمین خیالی» به کارگردانی الکساندر پین، پنج‌شنبه ۲۰ آبان، ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی مت دیمون، هانگ چائو، کریستف والتس و کریستن ویگ آمده است: «پل و آدوری سافراناک زوجی هستند که در اوماها آمریکا زندگی می کنند و با مشکلات عدیده مالی دست و پنجه نرم می کنند. در یک میهمانی آن دو با دیو و کارول رو برو می شوند که خود را کوچک کرده‌اند. کوچک سازی فرایندی است غیرقابل بازگشت که ۱۵ سال قبل ابداع شده و با روشی علمی انسان ها را کوچک کرده و باعث کاهش چشمگیر هزینه‌های زندگی، تولید زباله و دی اکسید کربن می شود. پل و همسرش تصیم می گیرند برای تمام شدن مشکلات مالی‌شان این فرایند را پشت سر گذاشته و به سرزمینی که به نام لژرلند که سرزمین آدم های کوچک شده است بروند.»

فیلم تلویزیونی «جوجه تیغی‌ها» به کارگردانی حسین تبریزی، جمعه ۲۱ آبان، ساعت ۱۰ به روی آنتن  شبکه سه سیما می‌رود.

فیلم، داستان زوجی را روایت کرده که به خاطر اختلافات سطحی که در زندگی برای‌شان پیش آمده در آستانه جدایی قرار دارند. شبی که به اتفاق قرار است در یک مجلس عروسی شرکت کنند، درگیری‌شان بیشتر می‌شود. در همین حین یک دزد مسلح به خانه آن‌ها آمده و از اختلافات این دو آگاه می شود، دزد که از موضوعات پیش آمده بین این زن و شوهر متعجب شده است، تصمیم می‌گیرد با استفاده از تجربیات و مطالعاتی که داشته موضوعات پیش آمده را برای‌شان حل کند که ...

سعید آقاخانی، نسرین مقانلو، هومن برق‌نورد، افشین سنگ‌چاپ، منوچهر علی‌پور، محمد حمزه‌ای، پروین میکده و حدیث چهره پرداز در فیلم تلویزیونی «جوجه تیغی‌ها» هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «بانوی سایه‌ها» به کارگردانی شی شوبین، جمعه ۲۱ آبان، ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی کی جینگ بین، ژنگ پی یو، رینبو ژانگ، شنگ رینگ و کیو یون هی، در قرن ۱۶ میلادی و در زمان سلسلۀ مینگ، می‌گذرد. دولت‌مردان با همکاری تبهکاران کنترل اوضاع را به دست گرفته اند و به دنبال منافع خویش هستند. در این اوضاع و احوال، زن پاکدستی به نام سیما فیان که کارآگاهی تیزهوش و آشنا به فنون رزمی است به همراه دستیارش که دختر جوانی به نام یهزی است، خدمت رسمی دولت را ترک کرده و در پِی خلافکاری به نام شبح سوم راهی سرزمین ساچِنگ می‌شود. همزمان با ورود سیما فیان، اشرافزادهای به نام سانگیو در یک مسافرخانه مفقود می شود. مظنونین زیادی در ارتباط با این حادثه وجود دارند، مخصوصاً اینکه تعداد زیادی از اهالی شهرهای مجاور هم برای دستیابی به گنجی که هر ۴۹ سال یک بار آشکار می‌شود، به سوی ساچنگ هجوم آورده‌اند. آنها مدام با هم زد و خورد کرده و نزاع ایجاد می‌کنند و ...

فیلم سینمایی «فراتر از فریب» به کارگردانی شیناتو شیموساو، جمعه ۲۱ آبان، ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی مالین اکرمن، آلیس اوه و جولیا استیلز خواهیم دید: «بن، وکیل موفق و جوانی است که در یک شرکت حقوقی کار می کند و یک زندگی معمولی با همسرش دارد. ناگهان امیلی نامزد سابق او پس از ۱۰ سال سر و کله اش پیدا می‌شود و برای افشای یک پرونده بزرگ از بن کمک می خواهد. پرونده مربوط به یک شرکت دارویی معروف است که یک نوع از داروهای آن موجب مرگ افراد زیادی شده و رییس شرکت با رشوه و پول جلوی افشای این ماجرا را گرفته است. امیلی دستیار رییس این شرکت دارویی است و اطلاعات مهمی را از لپ تاپ رییس شرکت دزده است و در اختیار بن قرار می دهد...»

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «مسافر ری» به کارگردانی داود میرباقری، پنج‌شنبه ۲۰ آبان، ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم مربوط به قرن سوم هجری است که مقارن با خلافت دهمین خلیفه عباسی و امامت دهمین پیشوای شیعه امام هادی (ع) است. عبدالعظیم حسنی یکی از شاگردان و مریدان امام هادی(ع)، مغضوب دستگاه خلیفه است. پس از تخریب بارگاه امام حسین (ع) در کربلا به دستور عمال خلیفه، عبدالعظیم به توصیه امام هادی (ع)، دست به مهاجرتی طولانی به سمت ایران و شهرری می‌زند. این هجرت از نظر سیاسی بسیار پر اهمیت است و عبدالعظیم طی این مسافرت حامل پیام امام هادی (ع) به علویان ایرانی است. او در این مسافرت طولانی با خطرات و حوادث گوناگونی روبه‌رو می‌شود و ...

داریوش ارجمند، ویشکا آسایش و جمشید هاشم‌پور در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «تقدیم به اولیویا» به کارگردانی جان های، جمعه ۲۱ آبان، ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی هیو بونویل، بابی اونیل و ایو پرنل آمده است: «سال ۱۹۶۲، رولد دال، نویسنده معروف داستان های کودکان و همسر هنرپیشه اش پاتریشیا نیل به همراه سه فرزند خردسال شان در خانه ییلاقی شان در انگلیس زندگی می کنند تا این که دختر هفت ساله شان الیویا به خاطر ابتلا به سرخک می میرد. دال نمی تواند با اندوه ناشی از مرگ دخترش کنار بیاید و از آن پس گوشه نشین و بد اخلاق می شود و توجهی به پاتریشیا و دیگر فرزندانش ندارد. همین باعث می شودکه پاتریشیا هم احساس تنهایی کند و زندگی مشترک آنها در خطر قرار گیرد اما در این میان پاتریشیا پیشنهادی برای بازی در یک فیلم دریافت می کند. دال ابتدا از اینکه پاتریشیا این پیشنهاد را پذیرفته و سوگ شان را فراموش کرده عصبانی می شود اما ...»

شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «مورچه‌ای به نام زی» به کارگردانی اریک دارنل، پنج‌شنبه ۲۰ آبان، ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: «زی مورچه ای است که از روزمرگی زندگیش خسته شده و دیگر دوست ندارد یک کارگر جزئی باشد. او جایش را با دوستش که سرباز است عوض می کند و در جنگ با شته ها تنها بازمانده گروه می شود و از او تقدیر می شود ولی ژنرال مندیل که قرار است با پرنسس ازدواج کند نمی خواهد بگذارد که او حرف بزند و او مجبور می شود با گروگان گرفتن پرنسس محیط را ترک کند که با پرنسس از تونل بیرون می افتند. کارتل که سرباز ژنرال مندیل است پرنسس را برمی گرداند و زی متوجه می شود که ...»

فیلم سینمایی «پت و مت» به کارگردانی مارک بنز، جمعه ۲۱ آبان ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

این انیمیشن درباره پت و مت است که برای انجام کارهای ساده دست به خرابکاری های جدیدی می زنند.

فیلم سینمایی جدید «طماع» به کارگردانی سامر جوشی، جمعه ۲۱ آبان، ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی سیدهارث مینون، ویناری پاتاک و ایشا رازا، خواهیم دید: «شاراد گوپچوپ مردی شریف است وی پایبند به رعایت قوانین اخلاقی و اجتماعی است. شاراد، به خاطر رعایت نکردن قوانین توسط یک اتومبیل دیگر، تصادف می کند و باید عمل شود ویشالی همسرش از برادرش پول قرض می کند و شوبام پنهانی دست به سرقت می زند تا پول عمل جراحی شاراد جور شود. پس از بهبود شاراد، خانواده در حال بازگشت از یک مسافرت هستند، که به ماشین سارقانی برمی خورند که به خاطر تصادف مرده اند و کنار اتومبیل، مقدار زیادی پول در یک ساک می یابند. شاراد می خواهد پول را تحویل پلیس بدهند اما ...»

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «لوک خوش شانس» به کارگردانی اولیویه ژان ماری، پنج‌شنبه ۲۰ آبان، ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: «دالتون ها از زندان فرار می‌کنند و با سرقت از بانک، گذرشان به یک کاروانسرای قدیمی می‌افتد. لوک هم به دنبال آنهاست. دالتون‌ها در کاروانسرا پول را در یک کالسکه قدیمی پنهان می‌کنند غافل از اینکه گروه مسیور پایر از مهاجران اروپایی که به طور ناامیدانه زمین های خود را در کالیفرنیا از کروک خریداری کرده اند برای سفر با کالسکه‌هایشان به کاروانسرا آمده‌اند. مهاجران از لوک می‌خواهند تا محافظ کاروان در راه پر خطر باشد چرا که اگر آنها در عرض ۸۰ روز به زمین‌هایشان نرسند مالک زمین پول آنها را پس نمی‌دهد و معامله فسخ است. جو امیدوار است که ...»

انیمیشن سینمایی «دنیای وحش» به کارگردانی استیون ویلیامز، جمعه ۲۱ آبان، ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: «یک بچه شیر نمی‌تواند نعره بزند، به همین‌دلیل از باغ‌وحش فرار می‌کند. پدرش به همراه یک کوالا، یک سنجاب، یک زرافه و یک مار به دنبال او می‌گردند و در نهایت او را در یک جزیره، از دست یک گله بوفالو نجات می‌دهند؛ اما جزیره آتشفشانی است و آتشفشان آن نیز فعال شده است...»

شبکه امید

فیلم سینمایی جدید «زیم مهاجم» به کارگردانی یانگ جانگ، چهارشنبه ۱۹ آبان، ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: «زیم موجودی فرازمینی است که توهم نابودی زمین را دارد او بالاخره فکر شیطانی خود را عملیاتی می سازد تا باعث جلب توجه موجودات فضایی قرار گیرد اما یک پسر نوجوان به کمک پدرش مانع از نابودی زمین می شوند...»

فیلم سینمایی «دامی مومیایی و مقبره آخنتوت» به کارگردانی پیم ون هووه، پنج‌شنبه ۲۰ آبان، ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی جولیان راس، یحیی گایر و رولاند فرنهوت خواهیم دید: «دامی، پسری جوان است که می خواهد به مصر سفر کند تا بتواند مقبره پدری اش را پیدا کند اما مشکلات بر سرراهش قرار می گیرد که ... »

فیلم سینمایی «سوم شخص غایب» به کارگردانی وحید نیکخواه آزاد، جمعه ۲۱ آبان، ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان این فیلم درباره سعید، پسر نوجوانی است که در شهر اصفهان زندگی می کند. مادر سعید فوت کرده و او همراه خواهر و پدر بد اخلاقش در یک خانه قدیمی زندگی می کند. سعید دو دوست صمیمی به نام های امیر و رشید دارد که ظاهرا همسایه هم هستند. رشید در امتحانات شهریور و در درس ریاضی نمره قبولی نگرفته و پدرش آقا جمشید که راننده کامیونت است، او را مجبور کرده تحصیل را رها کند و با او در سفرهایش همراهی کرده و شاگرد راننده باشد. سعید از این موضوع ناراحت است و با توجه به این که کل تابستان را به او درس داده و برگه چکنویس او را دیده، فکر میکند اشتباهی پیش آمده باشد. او از مدیر مدرسه آقای کاشفی میخواهد برگه رشید را دوباره ببیند. آقای کاشفی که درگیری کاری زیادی دارد قول دو روز دیگر را می دهد، اما سعید طاقت نمی آورد و خودش کلیدهای بابارحیم سرایدار را برداشته و مخفیانه به انبار مدرسه می رود. بابارحیم که از ماجرا خبر ندارد انبار را قفل می کند و سعید زندانی می شود. امیر با تلاش زیاد کلیدها را به دست می آورد ولی قبل از باز کردن در فکر می کند لو رفته و کلیدها را به آقای کاشفی تحویل می دهد که ...

اکبر دست رنج، مرتضی حسینی و اکبر دبّاغیان در فیلم سینمایی «سوم شخص غایب» بازی کرده‌اند.

شبکه افق

فیلم سینمایی «تجارت جهانی» به کارگردانی تام تایکور، جمعه ۲۱ آبان ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی کلایو اوون، نائومی واتس، آرمین مولر اشتال و برایان اف. اوبرن، خواهیم دید: «سالینجر و اِلا دو افسر تجسس اینترپل از طریق مدیر یکی از شعب فرعی بانک بین المللی IBBC متوجه می شوند این بانک به طرز گسترده ای در زمینه تجارت های ممنوعه همچون خرید و فروش سلاح فعالیت دارد. شومر همکار سالینجر و اِلاست، ولی درست زمانی که اطلاعات مهمی در این زمینه به دست آورده است به طرز مشکوکی کشته می شود و ...»

فیلم تلویزیونی «سکوت خدا» به کارگردانی راما قویدل، جمعه ۲۱ آبان، ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: «رعنا کمالی به عنوان پرستار وارد خانواده محمودیان می شود. نرگس محمودیان زنی ۵۰  ساله است که سال هاست به دلیل بیماری ناشناخته ای که بعد از سفر به مدینه عارضش شده رنج می برد. نرگس پسر جوانی به نام امیر محمد و دختری به نام هدی دارد. هدی با مهندسی به نام حامد ازدواج کرده است. رعنا، عراقی و متولد کربلاست. امیر محمد پس از آن که همسرش او را ترک کرده مدتی دچار افسردگی شده و به تازگی از بیمارستان مرخص شده است. هدی مخالف حضور رعناست چون معتقد است عراقی‌ها بهداشت مناسبی ندارند اما وقتی می بیند مادر حس خوبی دارد و دیگر از مردن حرف نمی زند رضایت می دهد بعد از چند روز یکی از دوستان نرگس به دیدنش می آید و انگشتری متبرک از کربلا برایش می آورد که ...»                   

پروانه معصومی، بهناز جعفری، امیر آقایی و مهسا کرامتی در فیلم تلویزیونی «سکوت خدا» بازی کرده اند.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «زعفرانی» به کارگردانی رضا غفاری‌تبار، پنج‌شنبه ۲۰ آبان ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

این فیلم درباره مردی میانسال به نام بهرام است که بعداز فوت پدرش، یک مغازه زعفران فروشی به او ارث رسیده است. بهرام هم برخلاف پدرش نتوانسته مسیر درست کاسبی را طی کند. او فکر می کند که بد شانسی علت اصلی این همه گرفتاری و بدهی وی می باشد اما بعد روبرو شدن با مشکلات زیاد در زندگی و به توصیه یک از کسبه قدیمی محل به کارها و اعمال گذشته خود فکر می کند و متوجه می شود که بی درایتی و زودباوری عامل شکست او در این مدت شده است. او به ناچار به عنوان راننده ماشین حمل زباله مشغول کار می شود و در همین زمان یک کیسه پول و مقداری طلا در زباله ها می یابد. در ابتدا فکر می کند که خدا این پول ها را برای جبران بدشانسی او فرستاده است اما کم کم متوجه می شود که این پول ها از خیریه ای دزده شده است. او دچار تردید در نگهداری پول ها می شود تا ...

علی اوسیوند، مرتضی رحیمی، فریده دریامج، حسین توشه، زهره مرادی، کامران دهقان و محمد حسن معینی در فیلم تلویزیونی «زعفرانی» بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «سفر صفرعلی» به کارگردانی سیدحمیدرضا رفائی، جمعه ۲۱ آبان، ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «مدائن الزمان زنجانی در پنهان روی پروژه مهمی کار می کند، تا بتواند ماشین زمان را بسازد، و به آینده برود، او برای این سفر، صفر علی را انتخاب کرده است که از کودکی شاگرد خودش بوده و فرد با استعدادی است، سفر علی عاشق دختری است به نام ماه منیر که دختر دودی الدوله است، درست در شب خواستگاری دشمن صفرعلی زنی را همراه دو بچه کوچک به خانه پدر ماه منیر می فرستد تا با ادعای همسری صفر علی این وصلت را به هم بریزد، صفر علی که پا به فرار گذاشته و از دست نظمیه چی ها فراری است با ماشین زمان به آینده می رود و با افرادی روبه رو می شود که از لحاظ ظاهری شبیه افراد در گذشته اند و موجب موقعیت های طنزی بین صفرعلی و آنها می شود، در ادامه ماه منیر نیز به آینده می آید و ماجراهایی بین ایشان و نوادگانشان رخ می دهد، که باعث روشنفکر شدن آنها می شود، و وقتی که دوباره با ماشین زمان به گذشته بر می گردند سعی می کنند با ...»

سجاد دیرمینا، فرهاد تاوتلی، آیسان والی، مشهود ابراهیم خانی، صفر علی کریمی، آتش تقی پور و محمد فیلی در فیلم تلویزیونی «سفر صفرعلی» بازی کرده‌اند.

شبکه سلامت (با رابط ناشنوا)

فیلم سینمایی «ویل هانتینگ نابغه» به کارگردانی گاس ون سنت، جمعه ۲۱ آبان ماه ساعت ۱۱ با رابط ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می شود.

در این فیلم با بازی دابین دیلیامز و مت دیمون خواهیم دید: «ویل هانتینگ در رشته ریاضیات حکـــم یک نابغه را دارد و این نبوغ از سوی اطرافیانش کشف شده است. یک روان‌شناس به‌نام سین مگوآئر تلاش می‌کند با کمک به او هم در بعد نبوغی که دارد و هم در مورد زندگی شخصی واجتماعی راه موفقیت وی در آینده را تضمین کند!»

۵۷۵۷

کد خبر 511841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =