مدیر کمیته ناشران داخلی بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از آغاز ثبت نام ناشران برای حضور نمایشگاه خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، او گفت: این دوره از نمایشگاه در قالب واگذاری بخش قابل توجهی از امور اجرایی به تشکل‌های نشر از سوی معاونت فرهنگی برگزار می شود.

محمدرضا توکل صدیقی اظهار کرد: مرحله مقدماتی ثبت نام از ساعت ۱۲ روز یکشنبه دوم اسفندماه آغاز می‌شود و تا هشتم اسفندماه ادامه خواهد داشت. در این مرحله ناشران با ثبت درخواست خود برای اختصاص غرفه و یا اعطای نمایندگی به ناشر دیگر به عنوان متقاضی غرفه شناخته می‌شوند و به صورت موقت از آن‌ها ثبت نام می‌شود.

او افزود: ثبت نام موقت به معنای استحقاق متقاضی برای دریافت غرفه نیست بلکه پس از بررسی درخواست متقاضیان و داشتن شرایط اختصاص غرفه از طریق پیامک و یا پست الکترونیکی، پذیرش ناشران به اطلاع آن‌ها خواهد رسید. همچنین با اعلام متراژ غرفه و پرداخت صورت حساب از طریق درگاه بانک ثبت نام ناشران قطعی خواهد شد.

توکل صدیقی درباره نحوه ثبت نام ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب عنوان کرد: ناشران می‌توانند با توجه به زمینه فعالیت‌ خود به یکی از وب‌سایت‌های اعلام‌شده مراجعه کنند. برای این منظور ناشران کودک و نوجوان می‌توانند به آدرس http://www.cacbp.ir ، ناشران دانشگاهی به آدرس http://www.nbup.ir ، ناشران آموزشی به آدرس http://www.afnam.ir و ناشران عمومی به آدرس http://www.ipcu.ir برای ثبت نام مراجعه کنند.

ثبت ناشران بخش بین‌الملل نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

بیست‌ونهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 15 تا 25 اردیبهشت‌ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

۵۸۵۸

کد خبر 512226

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام A1 ۰۷:۳۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
    2 0
    مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب که هنوز آماده نیست. نه آب داره نه سرویس بهداشتی درست داره. نه اینکه اصلا ساختموناش تموم شده است